Whey Shake Protein 2270 g 76 %

Whey Shake 2,3kg Syntrax 76%Whey Shake 2,3kg Syntrax 76%Whey Shake 2,3kg Syntrax 76%

Výrobce: Syntrax USA

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Čistě syrovátkový protein Whey Shake přichází jako bratrský výrobek oblíbeného vícesložkového proteinu Matrix. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 290 Kč
Cena: 950 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Obdobně jako u Matrixu můžete čekat skvělou kvalitu, chuť a účinnost tohoto proteinu Whey Shake, který obsahuje rychlý zdroj bílkovin syrovátky pro hladové svaly.

Syrovátka Whey Shake obsahuje pouze kvalitní zdroj bílkovin. Syrovátkový proteinový koncentrát upraven moderními technologiemi tvoří vynikající růstovou směs s rychlou a snadnou vstřebatelností a stravitelností. Whey Shake neobsahuje levné, podřadné denaturované syrovátkové bílkoviny až 77%, které chutnaji hrozně, neúplně se rozpouští a neefektivně se metabolizují. Naopak, Whey Shake obsahuje pouze Promina - značkový syrovátkový proteinový koncentrát - nejčistší, nejzdravější, nejlepší chuti a nejlépe rozpustný syrovátkový proteinový koncentrát vyráběný v USA. Stejně jako u všech proteinových koncentrátů Syntrax , Whey Shake je vynikající a také patří mezi nejlepší syrovátkové bílkovinné produkty na trhu v USA.

Poměrné zastoupení bílkovin Whey Shake se liší od příchutě: čokoláda 72%, vanilka a jahoda 77%.

Dávkování Whey Shake: 1-2odměrky rozmíchat do 150-300ml vody případně nízkotučného mléka. Dle denní potřeby bílkovin s ohledem na složení jídelníčku dávkovat 1-3x denně. Nejvhodněji ráno, na svačinu cca 1hod před tréninkem a do hodiny po tréninku.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook