Aminostar GTI 120 tablet

GTI power Guarana, Taurin, Inosin 120kps.GTI power Guarana, Taurin, Inosin 120kps.

Výrobce: Aminostar

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Speciální kombinace účinných stimulantů energie Guarana, Taurin, Inosin pro zýšení výkonu a pdpru spalován tuků.. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 515 Kč
Cena: 450 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Speciální kombinace čtyř hlavních složek zajišťuje rapidní zvýšení fyzické i psychické výkonnosti. Aminostar® GTI aktivně napomáhá k odbourávání tuků díky přídavku Carnipure® L-Carnitinu.

Guarana je velice silný stimulant. Obsahule velké množství kofeinu a theobrominu. Hlavním efektem kofeinu je stimulace centrálního nervového systému.

Inosin tvoří základní zdroj energie ATP. Inosin zvyšuje schopnost transportovat kyslík do svalů a tím umožňuje svalům pracovat více a déle.

Taurin je stimulační látka, podporující nervový systém zvyšující fyzickou i psychickou výkonnost. Jeho přítomnost v organismu způsobuje oddálení pocitu únavy při intenzivním cvičení. Taurin působí jako výrazný stimulant energie potřebné pro dobrý výkon.

L-Carnitin má schopnost přenášet mastné kyseliny do mitochondrií (energetických zdrojů v buňkách), které tyto mastné kyseliny přetváření na využitelnou energii.


Hlavní rysy produktu GTI POWER:
-zvyšuje fyzickou i psychickou výkonnost
-přispívá k redukci tukové tkáně
-stimuluje nervový systém
-oddaluje nástup únavy

Složení GTI Xpower: inosin, taurin, Guarana extrakt (10% kofeinu), L-karnitin tartrát, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý, pyridoxin HCl (vitamín B6)

Dávkování: Základní denní dávka jsou 2 kapsle. Užívejte 30 minut před tréninkem nebo fyzickým výkonem

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1640 kJ
Sacharidy - uhlohydráty26.9 g
Bílkoviny - proteiny65.6 g
Tuky1.8 g
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B6 - pyridoxin2 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Guarana extrakt125 mg
Inosin250 mg
Kofein12.5 mg
L-Karnitin tartrát125 mg
Taurin250 mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook