Grenade Thermo Detonator Fat Burner 100cps

Grenade Thermo Detonator Fat Burner 100cpsGrenade Thermo Detonator Fat Burner 100cpsGrenade Thermo Detonator Fat Burner 100cpsGrenade Thermo Detonator Fat Burner 100cpsGrenade Thermo Detonator Fat Burner 100cps

Výrobce: Grenade

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Grenade je granátem mezi spalovači, extrémní bomba pro útok v boji proti tukovým zásobám. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 190 Kč
Cena: 690 Kč

 Ks

Grenade fat burner obsahuje pouze složky s nejvyšším farmaceutickým stupněm kvality. Vynikající kombinace složek, u kterých bylo vědecky prokázáno, že spalují tuk, zaručuje, že se k Vám dostane ultimativní doplněk, který zvyšuje váhový úbytek, potlačuje chutě, zvyšuje hladinu energie a zlepšuje bystrost.
Grenade je považován za jeden z nejsilnějších spalovačů tuků v celosvětovém měřítku a velmi rychle se stává nejvíce doporučovaným suplementem na trhu. Grenade je revoluční termogenní předtréninkový stimulant. Je vhodný pro muže i ženy a rychle se stává nezbytným doplňkem pro fitness nadšence po celém světě. Oblibu si získal u celé řady sportovců, počínaje běžnými návštěvníky posiloven až po profesionální sportovce, a to hlavně díky tomu, že pomáhá udržovat optimální váhu a funguje jako předtréninkový zdroj energie. Pokud se používá synergicky s rozumným jídelníčkem a vhodným cvičebním programem, zvyšuje hladinu energie, odbourává tuk a pomůže Vám dosáhnout takových tvarů těla, o jakých jste vždy snili.
Společnost Grenade (UK) Ltd ctí své zákazníky a jejich cíle v oblasti sportu a výkonu. Při výrobě Grenade se používá pouze technické zařízení a postupy, které získaly certifikát kvality ISO9001; certifikát cGMP a osvědčení MHRA (Medicines and Healthcare products Regulatory Agency). Používáme výhradně přísady nejvyšší kvality a při výrobě se držíme pouze vědecky prověřených výzkumů.
Grenade Thermo Detonator:
•    sofistikovaná termogenní receptura
•    obsahuje přísady, u kterých bylo klinicky prokázáno, že podporují odbourávání tuků
•    zrychluje metabolismus
•    potlačuje chuť k jídlu
•    zvyšuje psychické soustředění a koncentraci
•    žádná nervozita, žádné chutě, žádné drastické omezování
•    mimořádný předtréninkový stimulátor
•    působí o 30 % déle než jiné srovnatelné produkty (v závislosti na doporučené denní dávce)
Speciální patentovaný uzávěr Grenade: „Pozor, aby Vám neexplodoval v rukách!“ Uzávěr Grenade není šroubovací, ale jedná se o tzv. pojistný uzávěr na západku, který otevřete vyklopením horní části do strany za úchop.


Doporučené dávkování Grenade: pro otestování snášenlivosti začněte užívat 1 kapsli Grenade Thermo Detonator 2krát denně po dobu prvních 7 dnů, dále užívejte 2 kapsle Grenade Thermo Detonator ihned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou a další 2 kapsle 30 minut před obědem nebo dávkujte před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. Nepřekračujte dávku 4 kapsle denně.


Tabulka nutričních hodnot Grenade: 2 cps
energetická hodnota   ..............< 50 kJ/12 kcal
zelený čaj......................................500 mg
hořká pomerančová kůra...................420 mg
kofein............................................225 mg
kajenský pepř..................................200 mg
fenylalanin......................................25 mg
zelená káva....................................10 mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook