Gold Whey Delicious 2kg Weider

Gold Whey Delicious 2kg WeiderGold Whey Delicious 2kg Weider

Výrobce: WEIDER

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Syrovátkový Gold Whey Protein Weider je ideální proteinový koktejl pro sportovce i běžnou populaci. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 620 Kč
Cena: 1 352 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Gold Whey Delicious představuje Novo zlatou generaci syrovátkových proteinů Weider. Protein Gold Whey Delicious obsahuje kompletní profil aminokyselin a vysokou koncentraci esenciálních aminokyselin BCAA. Syrovátkový Gold Whey Protein obsahuje přibližně 10 % celých mikrofrakcí imunoglobulinového proteinu, které pomáhají podporovat imunitní systém organismu. Produkt dále obsahuje globulin a glycomacropeptidy, co je bioaktivní substance. Syrovátkový protein má také schopnost zvyšovat vnitřní produkci glutathionu. Glutathion je nejsilnější, přirozeně se vyskytující antioxidant v těle. Syrovátkový Protein Gold Whey Delicious má navíc nejvyšší biologickou hodnotu, obsahuje nízké procento laktózy.

Přednosti produktu Protein Gold Whey Delicious:
• Lahodná chuť bez Aspartamu.
• Vysoká biologická hodnota.
• Nízký obsah laktózy.
• Vysoký obsah anabolických aminokyselin.

Delicious Gold Whey je především vhodné užívat cca 20 min. po sportovní aktivitě. Delicious Gold Whey užívejte i ráno na lačno, co znamená anabolický start do nového dne. Vhodné užívat v rýsovací fázi pro zvýraznění svalové definice.

Dávkovaní Delicious Gold Whey: 2-3x denně 1 (případně 1a1/2) odměrky (30-45g) užívejte rozmíchanou ve vodě případně mléce (200-300ml) v průběhu dne jako menší jídlo dle Vašeho nároku na bílkoviny. V tréninkové dny užívejte 20min. po tréninku s vodou. V období redukce hmotnosti můžete použít jako náhradu stravy.


Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook