Guggul Lean 90cps Amix

Guggul Lean 90cps Amix vyprodáno

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

GuggulLean je termogenní spalovač tuku bez obsahu stimulátorů na bázi kofeinu a synefrinu, jehož sílu představují GUGGULSTERONY. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 550 Kč
Cena: 527 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Guggul Lean účinný při spalování tukových zásob, ale působí i proti jeho opětovnému ukládání! Pomáhá vyplavit tuky jak z podkožních zásob, tak z krevního řečiště, co pozitivně přispívá taky v boji proti kardiovaskulárním onemocněním. Nezanedbatelné je také antioxidační působení Guggul Lean, snížení hladiny cholesterolu i  protizánětlivé účinky.
Guggul Lean TM - silný termogenní spalovač tuku, bez obsahu stimulátorů. Základ tvoří tzv. hnědý extrakt z Indického stromu Commiphora mukul s vysokým podílem Guggulstereonů, obohacený o izolované E a Z Guggulstereony ve volné formě.
Hlavní účinky Guggul Lean: aktivace lipolytických enzymů - enzymy štěpící tuky, podporuje přirozené zvýšení hladiny T3 - hormon štítné žlázy, zodpovědný za zrychlení metabolismu a odbourávání tuků, snížení hladiny cholesterolu, protizánětlivé účinky, antioxidační působení.

Složení Guggul Lean: hnědý extrakt z Indického stromu Commiphora mukul, izolované E a Z Guggulstereony ve volné formě


Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli Guggul Lean:
Bioperine 2.5 mg
Guggul EZ100™(Pure E & Z Guggulsterones) 15 mg
Guggul Resin Extract (Standardized for 30mg TOTAL Guggulsteroids) 500 mgDávkování Guggul Lean: 1 kapsle Guggul Lean 2x denně do 80kg, 1 kapsli 3x denně od 80 do 100kg, 1 kapsli 4x denně nad 100kg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook