Glutamine Core 300g

Glutamine Core 300g

Výrobce: Muscle Pharm USA

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Glutamine Core plní ochrannou funkci, brání katabolickým procesům v těle a pomáhá zachovat dusíkovou rovnováhu. Více informací...

Dostupnost: Do 2 dnů

Běžná cena: 560 Kč
Cena: 489 Kč

 Ks

MusclePharm Glutamine Core je unikátní směs tří typů glutaminů: L-Glutamin, Glutaminové peptidy a Alanyl-l-glutamin. Všechny tyto látky pomáhají ve svalovém růstu, zrychlené regeneraci i jeho vstřebatelnosti. Jejich příjem také zvyšuje hladinu testosteronu a tudíž má anabolické účinky. Pouhé 2 gramy glutaminu zvyšují hladinu hormonů až o 400, udržují celistvost střevních sliznic a léčí vředy. Při fyzické zátěži, nemoci či zranění rapidně vzrůstá potřeba glutaminu v metabolismu, je základní látkou pro imunitní systém.

Prostřednictvím těchto tří odlišných, přesto velmi efektivních glutaminových složek se vaše svaly, mozek a trávicí ústrojí dočká několika značných a efektivních výhod. Můžete také předpokládat podporu absorbce bílkovin, která podpoří regeneraci a funkci růstového hormonu.
Glutamin podporuje zdraví trávící systém, takže vaše tělo bude lépe absorbovat bílkoviny a jiné živiny, které potřebuje k výkonostně intenzivní aktivitě. Peptidy v unikátním glutaminovém blendu MusclePharm zvyšují proteosyntézu a podporují funkci imunitního systému, podporují absorbci a chrání před nežádoucími účinky.
Při užívání MusclePharm Glutamine Core očekávejte také zlepšení rehydratace a výdrže. Ve výsledku byste měli odcházet z posilovny/či po jiném aerobním výkonu lépe regenerovaní a s vyšší energií.


MusclePharm Glutamine Core v bodech:
L-Glutamin
•    Redukuje katabolismus a podporuje anabolické prostředí.
•    Minimalizuje svalový katabolismus a svalový rozpad.
•    Podporuje zdraví a funkční imunitní systém.
Glutaminové peptidy
•    Podporuje proteosyntézu a imunitní systém.
•    Zvyšuje vstřebatelnost a biologickou využitelnost glutaminu.
•    Žádné vedlejší účinky.
Alanyl-l-glutamin
•    Excelentní stabilita a stravitelnost.
•    Podporuje zdraví trávicího traktu a imunitního systému.
•    Podporuje rehydrataci a zlepšuje výdrž.

Doporučené dávkování MusclePharm Glutamine Core
•    Rozmíchejte 3 odměrky (5g) ve 210 - 300ml vody nebo vašeho oblíbeného nápoje. Pijte 1 - 2  během dne.

Nutriční hodnoty MusclePharm Glutamine Core 1 dávka (3 odměrky - 5g): Glutamine Core směs    5000 mg (L-Glutamin, Glutaminové peptidy, Alanyl-L-Glutamin)

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook