Glutamin fermented 500g Carne Labs

Glutamin fermented  500g

Výrobce: Carne Labs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Glutamin aminokyselina s mnoha funkcemi v metabolismu lidského těla. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 699 Kč
Cena: 524 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Glutamin aminokyselina s mnoha funkcemi v metabolismu lidského těla. Suplementace glutaminem snižuje atrofii svalu při katabolických stavech a šetří tělesné proteiny anabolickým působením-urychlením proteosyntetických dějů. Glutamin příznivě podporuje integritu střevní sliznice a imunitní funkce.

 

Náš výrobek obsahuje glutamin, který je vyráběn fermentační technologí. Vysoce kvalitní a šetrná výroba suroviny, neobsahuje žádná rezidua, která mohou vznikat při klasické výrobě. Glutamin fermented je prvním svého druhu na našem trhu.  Glutamin fermented má mimořádně vysokou čistotu a kvalitu. Pozor ve vodě glutamin cyklizuje je nestabilní!!!!!!!!!!!!

 

Dávkování Glutamin fermented Carne Labs: 1 neplná kávová lžička (3g)cca 60minut před tréninkem.1 kávová lžička 40minut po tréninku nebo před spaním.

Složení: L-glutamin 500g

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook