CFM Gainer 30 50x40g (2000g)

CFM Gainer 30 50x40g (2000g)

Výrobce: VITALMAX

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Porostete a naberete ty správné kilečká se sacharidovým koktejlem CFM Gainer 30. Každá dávka navážená samostatně. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 649 Kč
Cena: 607 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


CFM Gainer 30 – Ideálním produktem na doplnění svalového glykogenu hlavně po tréninku. Dávka sacharidů v CFM Gainer 30 dokonce způsobí, že hladina glykogenu bude po tréninku ještě vyšší, jako byla před tréninkem. Při doplnění správných sacharidů před a po tréninku jsou výsledky výborné. Na posílení anabolického efektu je v CFM Gainer 30 spolu se sacharidy použity aminokyseliny (aminokyseliny nahradí kvalitní hydrolyzovaný protein), v přiměřeném množství pro co nejúčinnější vstřebatelnost.

CFM Gainer 30 je základní doplněk výživy pro všechny druhy sportu, budovatel a udržovatel svalové hmoty, podporuje regeneraci a doplňuje bílkoviny.

 

Doporučené dávkování CFM Gainer 30:
2 - 3 x denně 1 sáček rozmíchat ve 200 - 250 ml mléka, nebo vody. Základní dávka je ihned po tréninku, druhé v průběhu dne.

 

Poznámka: Ilustrační foto. Výrobek již bez DVD

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook