Prom-in Gelatine + Coral Calcium 360 kapslí

Prom-in Gelatine + Coral Calcium 360 kapslíProm-in Gelatine + Coral Calcium 360 kapslí

Výrobce: PROM-IN

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kloubní doplněk Gelatina + coral calcium kapsle je mnohem jednodušší a přijatelnější formu aplikace kolagenní bílkoviny pro Váš kloubní aparát. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 440 Kč
Cena: 395 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

GELATINA + coral calcium

Produkt Gelatina + Coral calcium představuje kloubní doplněk výživy pro všechny jedince i nesportující, pro podporu kloubního aparátu: kloubů, šlach a chrupavek. Kloubní struktury tvoří především kolagenní bílkovina neboli želatina přirozeně se vyskytující v běžných jako kližky v hovězím mase, vývar vepřových nožiček apod., Kloubní doplněk  Gelatina + coral calcium kapsle je mnohem jednodušší a přijatelnější formu aplikace kolagenní bílkoviny.

Kapsle obsahují přes 90% tak zvaného hydrolyzátu želatiny =rozštěpená kolagenní bílkovina, kolagenní peptid, který se mnohem snadněji a rychleji vstřebává, působí na regeneraci pojivové tkáně a stimuluje její růst.

Gelatina + coral calcium kapsle vhodně doplňuje léčbu opotřebených kloubů, šlach

  • zpomaluje proces stárnutí kostí, kloubů, chrupavek, podpůrných vazivových tkání
  • má příznivý vliv na růst vlasů a nehtů
  • napomáhá regeneraci pokožky
  • zvyšuje odolnost organismu.

Tento přípravek je doplněn o přirozený mořský korálový vápník (coral kalcium). Ten vykazuje podstatně vyšší vstřebatelnost (98%) a využitelnost lidským tělem, než jiné formy vápníku. Vápník je důležitý nejenom pro zdravé kosti a zuby, ale je zapojen do stovek zásadních tělesných funkcí. Jednou z nejdůležitějších funkcí vápníku je neutralizovat kyselost v těle, protože mírně alkalické prostředí je základní pro život, zdraví, růst a vitalitu. Ojedinělá kombinace želatiny s korálovým vápníkem Vám zajistí nejenom dobrý stav Vašich kloubů, úponů a chrupavek, ale i kostí a vzhledem k tomu, že vápník má zásadní důležitost pro obnovení pH buněčného prostředí a buduje Váš imunitní systém, tak podstatně přispívá k celkovému dobrému zdravotnímu stavu Vašeho organismu.

 

Doporučené dávkování Gelatina + coral calcium: dospělí: užívejte 3krát denně 3 kapsle výrobku

Tabulka nutričních hodnot Gelatina + coral calcium:


1 cps9 cps
hydrolyzát želatiny 380 mg 3420 mg
vápník 14 mg 126 mg

 

Složení Gelatina + coral calcium: hydrolyzát želatiny, želatinová tobolka, uhličitan vápenatý, stearát hořečnatý


Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook