GELATINA CAPS s Vitaminem C 100 KAPSLÍ ATP NUTRITION

GELATINA CAPS 100 cps

Výrobce: ATP

Přečíst komentáře | Přidat komentář

GELATINA CAPS s Vitaminem C 100 KAPSLÍ ATP NUTRITION - výživová péče o pohybový aparát Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 360 Kč
Cena: 311 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

ATP Nutrition Gelatina Caps Obsahuje unikátní vysoké množství biologicky aktivních aminokyselin glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, které jsou nejčastěji zastoupené ve struktuře bílkovin pojivové tkáně a společně svým obsahem přispívají ke zvýšené kvalitě želatiny. Kapslovaná želatina nabízí vyšší stabilitu účinnosti přírodních aminokyselin, vyšší koncentraci obsahu účinných látek, dokonalou vstřebatelnost a využití v lidském těle.

Gelatina caps jsou kapsle s obsahem hydrolyzované želatiny. Je získávána kontrolovanou hydrolýzou kolagenu živočišného původu – strukturní bílkoviny pojivové tkáně. ATP Nutrition Gelatina caps obsahuje unikátní vysoké množství biologicky aktivních aminokyselin glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, které jsou nejčastěji zastoupené ve struktuře bílkovin pojivové tkáně a společně svým obsahem přispívají ke zvýšené kvalitě želatiny.

Hydrolyzát želatiny je skleroprotein - bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání upravená tak, aby se lépe vstřebávala.

ATP Nutrition Gelatina Caps obsahuje vitamin C, tím působí také proti lámavosti nehtů, podporuje růst a kvalitu vlasů, regeneraci pokožky a zpomaluje proces stárnutí kostí, kloubů a chrupavek. Jeho dokonalá vstřebatelnost umožňuje tělu využít co nejefektivněji účinné látky.

Přípravek ATP Nutrition Gelatina Caps je vhodný zejména pro sportovce, mladistvé ve vývoji, osoby se zvýšenou fyzickou zátěží, pro těhotné ženy a ženy ve všech věkových kateogiích.

Doporučené dávkování ATP Nutrition Gelatina Caps: Užívejte 4 kapsle nejlépe nalačno dle potřeby 1-4x denně.

Nutriční hodnoty ATP Nutrition Gelatina Caps:

  • 4 kapsle (1 dávka)
  • Hydrolyzát želatiny 1600 mg
  • Vitamín C (kyselina askorbová) 20 mg

Složení ATP Nutrition Gelatina Caps: Hydrolizovaná želatina, transparentní želatinová tobolka, kyselina askorbová, Látka protispékavá: Stearan hořečnatý E470b.

Doplňující informace: Balení: 100 kapslí

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook