100% Iso Whey Nové balení 1816g AKCE!

100% Iso Whey Nové balení 1816g AKCE!100% Iso Whey Nové balení 1816g AKCE!100% Iso Whey Nové balení 1816g AKCE!

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

100% Iso Whey nabízí dokonalé řešení v plném rozsahu, tvrdě trénujícím sportovcům, pro které jsou rychle vstřebatelné aminokyseliny nepostradatelné pro úspěšný tréninkový program. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 850 Kč
Cena: 727 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


poslední kousky skladem! -konec výroby

 

100% Iso Whey je výživový doplněk čistě ze syrovátkových ultrafiltovaných bílkovin kategorii prémium, jehož obsah proteinu je 80%.
Tvorba bílkovin v organizmu závisí na množství a kvalitě aminokyseliny, která je k dispozici v daném čase. Organizmus může skladovat jen málo aminokyselin (v krvi), ne tak jako uhlohydráty nebo tuky. Pokud jen jedna esenciální aminokyselina chybí v organismu, už není možné vytvořit tu bílkovinu, k jejiž tvorbě je důležitá esenciální aminokyselina. 100% Iso Whey je ten pravý přípravek pro regeneraci a budování buněk (anabolickým procesem). Zvlášť se to týká rostoucích svalových buněk. Je velmi důležité, aby potřebné aminokyseliny byly k dispozici v přiměřeném množství pro budování svalů. Naštěstí můžeme předejít nedostatku aminokyselin konzumací doplňku Iso Whey, které obsahují vysoce kvalitní a vysoce účinné bílkoviny v potřebném množství.

Výsledky vědeckých výzkumů potvrzují, že nedostatek aminokyselin s rozvětvenými řetězci a zvýšená fyzická zátěž vedou k odbourávání svalových tkaní v důsledku krytí dusíkové potřeby organizmu. Jednou z hlavních úloh aminokyselin je, že se účastní na dopravě tuků k svalovým buňkám, kde svalové buňky spalováním přeměňují tuky na energii.
Aminokyseliny stimulují podmozkovou žlázu k vylučování růstového hormonu, který je důležitý k rozvoji svalové tkáně, dodávají dusík organismu. Aminokyseliny, které poskytuje Iso Whey, jsou základním stavebním kamenem vyrýsovaného svalstva. 100% Iso Whey je zdroj bílkovin fantastické kvality, který ve velkém množství obsahuje aminokyseliny, hlavně esenciální.

Dávkování 100% Iso Whey doporučené výrobcem: Smíchejte 5 odměrek (47 g) přípravku s 150-300 ml vody nebo odtučněného mléka a užívejte 2-3 dávky denně (15-30 minut po tréninku, mezi jídlem anebo před spaním)

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook