Mass Gain 14, 6000g

Gain 14, 6000gGain 14, 6000g

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

MASS GAIN 14 je moderní přípravek pro urychlení regenerace organismu, podporu nárůstu svalové hmoty a její ochranu při fyzické zátěži. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 450 Kč
Cena: 1 305 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: vanilka
1305 Kč  Ks
Příchuť: banán
1305 Kč  Ks
Příchuť: čokoláda-kakao
1305 Kč  Ks

MASS GAIN 14 je koncipován univerzálně pro všechny sporty. Je určen především pro všechny, kteří mají problém s nárůstem alespoň nějakého množství svalové hmoty nebo jako regenerační přípravek po těžkém silovém tréninku. Tady pak slouží jako první dodávka spotřebované energie, která připraví prostředí pro regeneraci a maximální využití následně přijatých bílkovin (např. Excellent 80).


MASS GAIN 14 obsahuje 14% bílkovin, pocházejících ze syrovátky a mléka. Základem je vysoce kvalitní syrovátkový proteinový koncentrát - WPC, zpracovaný nejmodernější ultrafiltrační technologií. Takto zpracovaná syrovátková bílkovina obsahuje, kromě své hlavní bílkovinné frakce laktalbuminu, i své mikrofrakce a aktivní enzymy - glykomakropeptidy, alfa-laktalbumin, immunoglobuliny a laktoferrin, které mají v organismu specifické, biologické působení. Jedná se o tzv. aktivní peptidy, které stimulují např. produkci silně anabolického hormonu IGF-1, zlepšují regeneraci organismu po těžkém tréninku a podporují imunitní reakce zatěžovaného organismu. Pro silové sportovce, a nejen pro ně, je velmi důležitý fakt, že tato bílkovina má vysokou biologickou hodnotu, determinovanou především téměř dokonalým spektrem esenciálních aminokyselin, kde dominuje obsah BCAA (25-26 % ze všech obsažených aminokyselin) a velmi rychlou a energeticky nenáročnou stravitelností a využitelností. Proto je syrovátková bílkovina tou nejlepší, kterou organismu můžeme poskytnout krátce po ukončení tréninku. Tato bílkovina je navíc obohacena o proteiny, pocházející z mléka, volné aminokyseliny – BCAA, L-Glutamín, Taurin a L-Carnitin.

Ale rychlost regenerace organismu není primárně závislá na množství bílkovin, přijatých ihned po tréninku, ale především na skutečnosti, jak rychle se povede v organismu obnovit zásoby spotřebované energie. Proto dominantní podíl MASS GAIN 14 tvoří rychle využitelná energie ve formě několika druhů sacharidů. Základem energetické směsi jsou hydrolyzované, neboli štěpené, škroby – tzv. maltodextriny.Tyto kratší glukózové řetězce jsou velmi dobře a rychle stravitelné a minimálně zatěžují trávící trakt. Maltodextriny jsou doplněny malým množstvím rychlých cukrů glukózy a fruktózy.
Již tradičně je MASS GAIN 14, stejně jako ostatní „sypané“ výrobky z řady FUTURE SYSTEM®, obohacen o vitamínový premix a bifidokultury pro lepší využití obsažených živin.
Na ochucení výrobku byl kladen velký důraz a výsledek se povedl. MASS GAIN 14 patří složením a chutí na špičku ve své produktové kategorii.

Složení MASS GAIN 14 příchuť banánová – maltodextrin, syrovátka, koncentrát syrovátkových bílkovin, sušené mléko, glukóza, aroma, fruktóza, inulin, L-Glutamin, emulgátor sójový lecitin, protispékavé přísady fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, barvivo ß-karoten, multivitaminový premix (viz. tabulka), sladidla acesulfam K a sukralosa.

 

Malý tip na závěr:
Pro maximální regeneraci a nárůst svalové hmoty vyzkoušejte následující kombinaci výrobků z řady FUTURE SYSTEM®: Ihned po silovém tréninku zkonzumujte 60g - 80g gaineru GAIN 14 do 200-400ml vody, společně s 5-ti gramy micronizovaného CREATINU a 5-ti tabletami BCAA. Po 20-30 min vypijte 50-ti gramovou dávku proteinového přípravku Whey Protein .

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook