Kre-alkalyn XXL 90cps Aminostrar

Kre-alkalyn XXL 90cps Aminostrar

Výrobce: Aminostar

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Inovovaná forma kreatinu Kre-alkalyn pro nárůst síly a svalové hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 787 Kč
Cena: 669 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Kre-Alkalyn – patří k inovacím kreatinu. Tato forma kreatinu byla vyvinuta na základě dlouholetého laboratorního výzkumu. Ten ukázal, že standardní kreatin má hodnotu PH nižší než 7,0 a tím se při styku s kapalinou rychle přeměňuje na creatinine, což je látka s vedlejšími účinky ( křeče, nevolnost), které byly dosud přisuzovány klasickému creatinu monohydrát .

Forma Kre-alkalyn je creatin s hodnotou PH vyšší než 12,0, které je docíleno spojením molekul s tzv. vyrovnávacími činidly, za použití celosvětově patentovaného výrobního procesu. Výsledkem je kompletně stabilní a světově jediný creatin (Kre-alkalyn), který se nepřeměňuje na creatinine. Tím Kre-alkalyn zaručuje 100% využitelnost a všechny pozitivní účinky creatinu pro maximální svalový růst a pozitivní účinek na sílový výkon.Složení:
Kre-Alkalyn

Dávkování Kre-alkalynu:
Základní denní dávka je 2-4 kapsle. Dávku je možno rozdělit na 1-2 kapsle ráno nalačno a 1-2 kapsle asi 60 minut před tréninkem. Pro maximální sportovní účinek můžete dávku zvýšit na 8-10 kapslí (dle doporučení držitele patentu Kre-Alkalyn). Zapijte dostatečným množstvím vody.

1 kapsle obsahuje:

Energetická hodnota

17 kJ

1 kapsle obsahuje:

Kre-Alkalyn

1250 mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook