Myprotein FlavDrops 50 ml Příchuť

Myprotein FlavDrops 50 ml Příchuť

Výrobce: MyProtein

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Flavdrops liquid Flavouring kapky které Vám zlepší chuť doplňků, ranního müsli a vhodný pomocník při pečení Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 180 Kč
Cena: 165 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Flavdrops liquid Flavouring: Ochucené kapky, které mají skvělou chuť a přírodní aroma a jsou ideální pro použití s ​​našimi neochucenými proteiny. Jsou vhodné k užívání s doplňky, domácím pečivem nebo s potravinami, které potřebují dodat lepší chuť. Super koncentrovaná příchuť znamená, že stačí jen pár kapek na dodání lepší chuti vámi vybraného jídla nebo nápoje. Nejlepší na tom je, že naše fantastické ochucené kapky neobsahují žádné kalorie, žádný cukr, žádné sacharidy a žádný tuk!

Jaké jsou výhody při používání ochucených kapek?
Ochucené kapky jsou ideální pro použití se všemi vašimi sportovními doplňky jako jsou např. domácí pečivo nebo jiné potraviny, které mohou potřebovat zlepšení chuti. Ochucené kapky mají stejné příchutě jaké používáme při výrobě našich ochucených proteinů.

Pro koho jsou naše ochucené kapky výhodné?
Ochucené kapky jsou určeny pro každého, kdo chce zlepšit chuť svých doplňků.
 
Nutriční hodnoty: Žádné kalorie, žádné sacharidy a žádný tuk. 
 
Složení: Carrier (propylenglykol), přírodní barvivo (červená řepa, karmín [pouze příchutě jahoda a malina]), přírodní aroma, sladidlo (sukralóza), voda. 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook