Muscle Milk 2,25kg vyprodáno

Muscle Milk 2,25kg vyprodánoMuscle Milk 2,25kg vyprodáno

Výrobce: Cytosport

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Ideální doplnění nebo nahrazení běžné stavy představuje nutričně komletní a vyvážený Muscle Milk. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 390 Kč
Cena: 1 092 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Ideální doplnění nebo nahrazení běžné stavy představuje Muscle Milk, vhodný nejenom pro sportovce ale i pro každého, kdo chce rychle připravit plnohodnotné rychle a lehce stravitelné jídlo.
Nutričně velice vyvážený koncentrát Muscle Milk možno považovat za výrobek nové generace. Muscle Milk obsahuje všechny důležité nutriety a výjimečnost výrobku je v jeho složení, které napodobuje mateřské mléko.
Přednosti koktejlu Muscle Milk:
Optimální skladba proteinů, peptidů a aminokyselin je zvolena tak, aby nejlépe podporovala dusíkatou bilanci – nezbytný faktor svalového růstu. Díky obohacení výrobku o kolostrum extrakt (bohatý na IGF-1 a IgA) je svalový růst ještě zesílen.

Komplex lipidů Muscle Milk je sestaven s ohledem na požadovanou maximalizaci svalové energie a minimalizaci ukládání podkožního tuku. Toto zajišťují MCT a polysaturované rostlinné oleje s dlouhým řetězcem, enzymaticky připravené. Lipotropní složka je obohacena o L-Carnitin.

Muscle Milk obsahuje kreatin a glutamin, látky urychlující metabolismus buňky.

Muscle Milk je doplněn širokým spektrem vitamínů a minerálů (jsou nezbytné jako biokatalyzátory látkové výměny) a látkami potřebnými pro správný metabolismus buňky.

Při vývoji výrobku bylo přihlédnuto k požadované univerzálnosti jeho použití před či po tréninku, Muscle Milk lze dokonce vhodně použít i před spaním a docílit tím zlepšení anabolismu během spánku.

Doporučené dávkování Muscle Milk: 1-3x denně rozmíchejte jednu až dvě odměrky v 300 ml vody či odtučněného mléka (mléko vhodnější pozvolnější vstřebávání). Dávkovat lze před či v průběhu tréninku, po tréninku – nejdůležitější!, a na noc.

Nutriční hodnoty Muscle Milk ve 100 g
Energetická hodnota 428.57 kCal
Bílkoviny – proteiny 45.71 g
Sacharidy – uhlohydráty 22.86 g
z toho cukry 5.71 g
Tuky včetně MCT 17.14 g
z toho saturovaný tuk 8.57 g
Vláknina 7.14 g

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook