Fitness Authority Gainer Mass Core 3000 g

Fitness Authority Mass Core 3000 g

Výrobce: Fitness Authority

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Gainer Fitness Authority Mass Core sacharidovo-proteinový dolněk pro aktivní jedince pro rychlé doplnění kvalitních živin. Více informací...

Dostupnost: Do 2 dnů

Běžná cena: 889 Kč
Cena: 699 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: vanilka
699 Kč  Ks
Příchuť: banán
699 Kč  Ks
Příchuť: čoko
699 Kč  Ks
Proměň každý trénink, každou sérii, každý cvik v anabolickou explozi rostoucích svalů!

Fitness Authority Mass Core
= Vynikající Gainer s vynikající chutí, plný energie a živin pro tvrdě trénující sportovce.
MassCore Fitness Authority je produkt nové generace určený k přípravě výživného protein-sacharidového nápoje, který je vhodný pro fyzicky aktivní jedince a zvláště sportovce.
FA Mass Core ® je mnohosložkový a komplexní potravinový doplněk dodávající vše potřebné k rychlému přírůstku svalové hmoty ve spojení s odpovídajícím silovým tréninkem.
Každá dávka MassCore ® obsahuje 40 g plnohodnotných bílkovin podporujících růst a udržování svalové hmoty, obsahuje také di-, tripeptidy a volné aminokyseliny pocházející z hydrolyzovaného syrovátkového proteinu (Optipep ™), hydrolyzovaného kaseinu (PeptoPro ®) a syrovátkového izolátu (Isolac ®). Navíc je v každé dávce výrobku obsaženo 136 g sacharidů (jednoduchých a složených, včetně Vitarga ®), které jsou hlavním zdrojem energie pro pracující svaly, čímž také zabraňují využívání tělesných bílkovin jako energetického zdroje (tedy úbytku svalové hmoty).
Co je PeptoPro?

  •     Vysoce pokročilá peptidová substance získaná z mléčných bílkovin
  •     Obsahuje více než 60% di- a tri-peptidů, jejichž molekulární částice jsou tak malé, že nemusejí projít mechanismem běžného trávení a jsou rychle vstřebatelné.
  •     Je úplně rozpustný ve studené vodě, bez obsahu laktózy a tuku
  •     Klinické studie ukazují, že konzumace PeptoPro ® zajišťuje:
  •     lepší fyzickou výkonnost a zvýšenou odolnost
  •     rychlejší regeneraci po tréninku
  •     svalovou syntézu bílkovin v průběhu a po cvičení
  •     PeptoPro ® je stálá a velmi dobře známá značka ve světě sportovních doplňků

-PeptoPr
o ® je prášek zcela rozpustný ve vodě, bez chuti, za což vděčí patentovanému komplexu enzymů, který eliminuje hořkou chuť charakteristickou pro hydrolyzáty.
-Poskytuje aminokyseliny, které se rychle vstřebávají a pomáhají chránit svaly během cvičení. Po cca 60 minutách tréninku, tělo získává 5-15% energie z aminokyselin. Bez jejich dodání zvenčí začnou být spotřebovávány aminokyseliny potřebné pro budování svalové hmoty.
-Výsledkem konzumace PeptoPro® je lepší výkon a lepší vytrvalost
PeptoPro ® zajišťuje regeneraci svalů tím, že tělu poskytuje složky nejefektivněji budující svalovou hmotu – peptidy, a to během tzv. metabolického okna, buněčný stav trvající asi půl hodiny po tréninku.
Výsledkem je okamžitá regenerace

Nutriční informace FA Mass Core:
Složení jedné dávky FA Mass COre (200 g) - 4 odměrky / 100g

Energetická hodnota    3177 kJ - 749 kcal / 1596 kJ - 376 kcal
Bílkoviny    40 g / 20 g
Sacharidy    136 g / 68g
z toho cukry    20 g / 10 g
Tuky    5 g / 2,5 g
z toho nasycené    3,2 g / 1,6 g
Vláknina    2 g 1 g
Sodík 0,2 g / 0,1 g

Složení FA Mass Core: Sacharidový komplex [maltodextrin, glukóza, kukuřičný škrob (Vitargo ®)], proteinový komplex [koncentrát mléčné bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny (Carbelac ®), podmáslí, izolát syrovátkové bílkoviny (Isolac ®), hydrolyzát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný syrovátkový izolát (Optipep ™), hydrolyzovaný kasein (PeptoPro ®)], kakao, zahušťovadlo (xanthanová guma), příchutě, barviva (E150c 1,2,3 ; beta-karoten 4,5,6 ; červená řepa - koncentrát v prášku 7).

Doporučené dávkování Fa MassCore: Rozmíchejte 2-4 odměrky v 200-400 ml vody nebo odstředěného mléka. Užijte ½ -1 dávku 45 až 75 minut před tréninkem a ½ -1 dávku ihned po tréninku. V netréninkových dnech berte 1 dávku mezi jídly. Upozornění: Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Obsahuje mléčné alergeny. Vyrobeno na přístroji, který zpracovává také sóju, vejce, arašídy, ořechy a pšeničné výrobky.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook