Fitness Authority Arginin A-AKG 300 g

Fitness Authority A-AKG 300 g

Výrobce: Fitness Authority

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Fitness Authority AAKG s vysokým obsahem argininu v dávce 6g Více informací...

Dostupnost: Do 2 dnů

Běžná cena: 459 Kč
Cena: 399 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Výrobek Fitness Authority AAKG je určen pro rekreační i profesionální sportovce. Obsahuje L-arginin ve vysoce bio-dostupné formě napojením na metabolit zvaný alfa-ketoglutarát. Tato substance je meziproduktem tzv. Krebsova cyklu, tedy metabolické cesty vedoucí k tvorbě základní energetické látky nutné pro svalovou práci - molekuly ATP.
L-arginin je endogenní aminokyselina přirozeně syntetizována v lidském organismu. L-arginin se podílí na mnoha metabolických procesech – např. na syntéze kretinu anebo oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý způsobuje rozšíření krevních cév, uvolňuje hladké svalstvo, snižuje „viskozitu” cévní stěny a přispívá tak ke zvýšenému přísunu kyslíku a živin do pracujících svalů. Při těžké fyzické námaze může být přirozená produkce L-argininu nedostatečná, a proto by měla být dodána z vnějšího prostředí. Produkt AAKG od společnosti Fitness Authority je právě vhodným prostředkem pro tvrdě trénující profesionální i rekreační sportovce.

Počet dávek v balení: 50
Složení Fitness Authority A-AKG 300 g: Alfa-ketoglutarát-L-arginin (-AKG), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).


Doporučené dávkování Fitness Authority A-AKG 300 g
: Rozpusťte 1 odměrku prášku (6 g) ve 200 ml vody, vypijte polovinu dávky 30 minut před tréninkem a druhou polovinu po tréninku.

Nutriční informace Fitness Authority A-AKG:
Složení jedné dávky - 6 g
Alfa-ketoglutarát L-argininu (A-AKG)    6 g
Vitamín B6    2 mg (143) *

* -% NRV - Denní referenční příjem

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook