Fitness Authority Whey Protein 2270 g

FA Whey Protein 2,3 kg

Výrobce: Fitness Authority

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Whey Protein Fitness Authority je horkou novinkou protože splňuje nároky na dobrou chuť, stravitelnost a kvalitu při atraktivně nízké ceně. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 090 Kč
Cena: 989 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: vanilka
989 Kč  Ks
Příchuť: pistácie
989 Kč  Ks
Příchuť: jahoda
989 Kč  Ks
Příchuť: kapučíno
989 Kč  Ks
Příchuť: bílá čokoláda - kokos
989 Kč  Ks
Příchuť: čokoláda-malina
989 Kč  Ks

Whey Protein Fitness Authority:
20g bílkovin v 1 dávce
Neobsahuje trans-tuky
Výborná rozpustnost
Obohacen komplexem trávících enzymů - AMINOGEN®

Whey Protein Fitness Authority je prvotřídní proteinový přípravek obsahující koncentrát syrovátkových bílkovin té nejvyšší kvality. Díky komplexu trávících enzymů máte jistotu, že každá dávka bude vaším organismem beze ztrát zpracována a přitom nezpůsobí žaludeční problémy. Výhodou proteinu je také skvělá rozpustnost a 18 výborných příchutí! Přípravek značky FA nutrition může být užíván kdykoli během dne a to ho dělá jedinečným doplňkem stravy. Ve složení přípravku Whey Protein Fitness Authority se nachází:
koncentrát syrovátkové bílkoviny, která se vyznačuje rychlou vstřebatelností (biologická hodnota BH = 104). Zahrnuje široký profil aminokyselin a je dokonalým zdrojem alfa laktoalbuminu, laktoferinu posilujícího imunitu a laktoperoxidázy vykazující antibakteriální účinky.
koncentrát syrovátkové bílkoviny, která se vyznačuje rychlou vstřebatelností (biologická hodnota BH = 104). Zahrnuje široký profil aminokyselin a je dokonalým zdrojem alfa laktoalbuminu, laktoferinu posilujícího imunitu a laktoperoxidázy vykazující antibakteriální účinky.
komplex AMINOGEN™ je směs trávících enzymů podporující vstřebávání bílkovin díky jejich štěpení na peptidy. AMINOGEN® je ochranná známka patřící Triarco Industries a je chráněn patentem. U.S. Patent No. 5,387,422.


DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ Whey Protein Fitness Authoroty: Rozmixujte jednu dávku (30g) ve 150-300ml neperlivé vody nebo mléka. Užívejte 1-3 dávky denně v závislosti na vašich individuálních potřebách. Tréninkový den: Užívejte 1 dávku (30g) ihned po probuzení, 30 min. před tréninkem a ihned po tréninku. Netréninkový den: Užívejte 1 dávku ihned po probuzení a případné další dávky dle potřeby mezi jídly.

Složení Whey Protein Fitness Authoroty: Koncentrát syrovátkové bílkoviny, látky zvýrazňující chuť, stabilizátor (karboxymethylcelulóza), emulgátor (sojový lecitin), přírodní barviva (karoten, karmín), trávící enzym (AMINOGEN®), sladidla (acesulfam draselný, sukralóza).

Nutriční informace Whey Protein Fitness Authoroty Dávka: 32 g:
Energetická hodnota    125 kcal (530 kJ)
Bílkoviny    20,2 g
Sacharidy    5,9 g
z toho cukry    5,6 g
z toho vláknina    0,2 g
Tuky    2,3 g
z toho nasycené    1,7 g
z toho trans-tuky    0 g
Vápník (fosforečnan vápenatý)    160 mg
Sodík (chlorid sodný, Na2CO3)    0,077 g
Fosfor (fosforečnan vápenatý)    128 mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook