NUTREND ENDUROSNACK NEW sáček 75g

ENDUROSNACK NEW sáček 75g

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nutrend Endurosnack sáček 75g - nové balení oblíbeného energetického gelu s postupným uvolňováním energie. Svým složením je vhodný na podporu dlouhodobého fyzického výkonu. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 43 Kč
Cena: 40 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Nutrend Endurosnack sáček 75g - Specializovaný energetický gel s postupným uvolňováním energie. Svým složením je vhodný na podporu dlouhodobého fyzického výkonu především vytrvalostního charakteru. Gel je ideální formou doplnění energie při fyzickém výkonu, stačí jen spolknout. Gel je rychle vstřebatelný a nezpůsobuje obtíže při trávení.
Nové balení oblíbeného energetického gelu Nutrend Endurosnack pro běžce a cyklisty umožňující opakované zavření tuby. Sáček se pohodlně vejde do dresu, nemá žádné ostré hrany.
Pro dosažení maximální funkčnosti doporučujeme používat pravidelně v průběhu fyzické zátěže (cca 1 - 1 gel během hodiny výkonu v závislosti na trénovanosti a intenzitě aktivity). Velkou výhodou tohoto gelu je právě pozvolné uvolňování energie, které vám pomůže efektivně předcházet energetické krizi a tím maximálně podpořit váš výkon.
Hlavní energetický Nutrend Endurosnack podíl tvoří speciální druh sacharidu isomaltulóza (Palatinose™), která vyniká postupnou vstřebatelností a vysokým energetickým potenciálem a přitom příliš nezvyšuje hladinu krevního cukru. Jednoduše se dá říci, že Palatinose™ je nízko-glykemický sacharid s energetickým potenciálem glukózy.
Díky tomu, že Palatinose™ neovlivňuje tolik výslednou osmolalitu v trávicím traktu a gel má nulový obsah minerálů je produkt výborně kombinovatelný se sportovními nápoji a nezpůsobuje žádné zažívací obtíže.

Přidané účinné látky zesilují funkčnost produktu Nutrend Endurosnack. Mezi tyto látky patří:

  • 500 mg BCAA v poměru 2:1:1 – volné větvené aminokyseliny pro ochranu svalové hmoty,
  • Taurin, Glycin – speciální aminokyseliny pro podporu nervosvalových funkcí, oddálení únavy, zlepšení koncentrace a celkovou podporu výkonnosti,
  • L-Carnosin, L-Alanin. – jsou speciální látky, které pomáhají bojovat proti překyselování zatěžovaných svalů.

Díky vyváženému obsahu kvalitních sacharidů a přidaným funkčním látkám se vám do rukou dostává unikátní energetický gel, který vám pomůže zvýšit výkonnost. Jednou z alternativ použití je i na začátku aktivity, např. na startu náročné závodu, kdy potřebuje efektivně předcházet hrozící energetické krizi.

ENDUROSNACK je určen pro:

  • doplnění energie v průběhu zátěže,
  • doplnění energie před zátěží,
  • kontinuální a pozvolné zásobení organismu energií,
  • podporu regenerace glykogenových zásob,
  • ochranu svalové hmoty díky obsahu BCAA.

Doporučené dávkování Nutrend Endurosnack:Před zátěží použijte cca 20 minut před startem 1 sáček a zapijte dostatečným množstvím sportovního nápoje.
V průběhu zátěže pojídejte pravidelně, během jedné hodiny je možné použít 1 sáček. Použití:odšroubujte uzávěr, po otevření obsah sáčku ihned spotřebujte.

Složení ENDUROSNACK sáček:

ENDUROSNACK příchuť zelené jablko: voda, isomaltulóza (je zdrojem fruktózy a glukózy), glukóza, zahušťovadlo xantanová guma, aroma* (E 102, E 131, E 412), taurin, glycin, L-Leucin, L-Alanin, regulátory kyselosti kyselina citrónová a kyselina jablečná, L-Isoleucin, L-Valin, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, L-Carnosin, sladidla acesulfam K a sukralóza.

* Obsahuje E 102 – může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

ENDUROSNACK příchuť meruňka: voda, isomaltulóza (je zdrojem fruktózy a glukózy), glukóza, zahušťovadlo xantanová guma, taurin, glycin, L-Leucin, L-Alanin, regulátory kyselosti kyselina citrónová a kyselina jablečná, L-Isoleucin, L-Valin, aroma, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, barvivo beta karoten, L-Carnosin, sladidla acesulfam K a sukralóza.

ENDUROSNACK příchuť pomeranč: voda, isomaltulóza (je zdrojem fruktózy a glukózy), glukóza, zahušťovadlo xantanová guma, taurin, glycin, aroma (E 1450, E 445, E 160a, E 160e, E 161b, E 300, E 307, E 202), L-Leucin, L-Alanin, regulátory kyselosti kyselina citrónová a kyselina jablečná, L-Isoleucin, L-Valin, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, L-Carnosin, sladidla acesulfam K a sukralóza.

ENDUROSNACK příchuť red fresh: voda, isomaltulóza (je zdrojem fruktózy a glukózy), glukóza, zahušťovadlo xantanová guma, aroma* (E 129, E 414, E 444), taurin, glycin, L-Leucin, L-Alanin, regulátory kyselosti kyselina citrónová a kyselina jablečná, L-Isoleucin, L-Valin, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, L-Carnosin, sladidla acesulfam K a sukralóza.

* Obsahuje E 129 - může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Nutriční hodnoty: ENDUROSNACK

CZ                                          100 g                    Tuba – 75  g
Energetická hodnota             702 kJ/165 kcal         526 kJ/124 kcal
Bílkoviny                                    1,8 g                       1,3 g
Sacharidy                                   39 g                      29,3 g
Cukry                                        38 g                      28,5 g
Tuky                                          0 g                           0 g
Nasycené mastné kyseliny              0 g                          0 g
Vláknina                                      0 g                          0 g
Sodík                                          0 g                          0 g
Taurin                                   667 mg                     500 mg
Glycin                                   667 mg                     500 mg
L-Leucin                                333 mg                     250 mg
L-Isoleucin                             167 mg                     125 mg
L-Valin                                  167 mg                     125 mg
L-Alanin                                333 mg                     250 mg
L-Carnosin                              33 mg                       25 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook