NUTREND BCAA COMPLEX 120 tablet

NUTREND BCAA COMPLEX 120 tablet

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Čistá krystalická forma BCAA Complex ve volné formě podporuje ochranu a regeneraci svalové hmoty a zvýšení výkonnosti. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 385 Kč
Cena: 360 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Bcaa Complex obsahuje 500 mg nejdůležitějších esenciálních aminokyselin BCAA v jedné kapsli. Jednotlivé aminokyseliny L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin jsou zde v optimálním poměru 2:1:1, který přesně odpovídá potřebám organismu při a po vytrvalostní zátěži. V kombinaci s L-Carnitinem zajišťuje jejich efektivnější využití organismem. BCAA Complex jsou obohacené o látky snižující zakyselení organismu, a to L-Alanin, L-Carnosin.

BCAA představují až 35 % aminokyselin, které tvoří svalovou tkáň. Při namáhavé fyzické práci dochází vždy ke zvýšené spotřebě BCAA a bez jejich dostatečného doplňování dochází ke zvýšenému katabolismu (odbourávání) svalových bílkovin a tím pádem zhoršené regeneraci po ukončení zátěže. Navíc nadměrný katabolismus svalové hmoty způsobuje následný úbytek svalové hmoty a tím především pokles fyzické výkonnosti. Tím pádem se v organismu děje přesně opačný děj, než intenzivním tréninkem očekáváte.

Proč právě poměr 2:1:1?
Protože aminokyselina L-Leucin je organismem využívána až v dvojnásobném množství oproti L-Isoleucinu a L-Valinu. Díky dodržení tohoto fyziologického poměru je zabezpečena maximální vstřebatelnost a využitelnost.


BCAA Complex je určen pro:
•    podporu kvalitní a rychlé regenerace,
•    zvýšení výkonnosti, tím, že chrání svalovou hmotu proti devastaci,
•    snížení zakyselení organismu (L-Alanin, L-Carnosin) - vhodné použít před zátěží,
•    zlepšení svalového výkonu,
•    ochranu svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem,
•    oddálení nástupu pocitu únavy.

Složení BCAA Complex: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý), L-Carnitin tartrát, L-Alanin, L-Carnosin.

Doporučené dávkování BCAA Complex : 6 kapslí (3 g BCAA) před výkonem pro ochranu svalové hmoty. 6 kapslí po výkonu pro podporu regenerace při méně náročných aktivitách lez dávku rozdělit i na 2 poloviny, tzn. 3 kapsle před výkonem a 3 po výkonu

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook