Super Mass 600 4,54kg /34%/ vyprodáno!

Super Mass 600 4,54kg /34%/ vyprodáno!Super Mass 600 4,54kg /34%/ vyprodáno!

Výrobce: All The Whey

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Extra vysoký podíl proteinů v objemovém příravku Super Mass gaimer 600. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 290 Kč
Cena: 1 134 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Výjimečný sacharidový přípravek Super Mass 600 s vysokým obsahem (až 34%) kvalitních lehce vstřebatelných bílkovin Vás ihned přesvědčí, proč je tento gainer mnohými řazen mezi nejlepší a nejoblíbenější gainery na světě. 

Super Mass 600 byl cíleně vyvinut pro profesionální sportovce, vhodný je však pro každého, kdo chce snadno a zdravě nabrat váhu – tedy přesněji především aktivní svalovou hmotu. Speciálně namíchaná formule přináší bezkonkurenční výsledky a k tomu všemu patří perfektní chuť Super Mass 600, co zaručí, že z jeho konzumace stane oblíbené potěšení. Super Mass 600 je nutričně vyvážený a obsahuje vysoký podíl bílkovin (34%) prvotřídní kvality, kombinuje rychle a pomalu vstřebatelné bílkoviny pro okamžité i dlouhodobé zásobení organismu pro okamžitý a pak následně i postupný přísun živin do svalu. Přidané esenciální aminokyseliny BCAA při tréninku efektivně minimalizují rozpad kosterního svalstva a urychlují regeneraci. Super Mass 600 účinně přispívá budování svalů a zároveň tak zvyšuje tělesnou hmotnost. Neexistuje lepší způsob, jak rychle a kvalitně nabrat svalovou hmotu. V porovnání s konkurenčními sacharidovými výrobky má Super Mass 600 více bílkovin, více kalorií, méně tuku, žádné zbytečné příměsi a extra dávku BCAA a dalších důležitých aminokyselin pro podporu regenerace a výkonu. 

Super Mass 600:

  • 585 kalorií, 53 g bílkovin, 3g vlákniny a 5g tuku v dávce
  • kompletní spektrum esenciálních a neesenciálních aminokyselin a antikatabolických BCAA
  • pomalu i rychle stravitelné proteiny pro nepřetržitou ochranu a výstavbu kosterního svalstva- snadná rozpustnost a lahodná chuť
  • maximální podpora metabolismu: syntéza bílkovin a regenerace poškozených buněk - obohaceno o vápník, sodík a fosfor
  • nízký obsah cholesterolu, žádné trans tuky, neobsahuje gluten (vhodné pro nemocné celiakií)- osvědčená formule zaručující rychlé výsledky 

 

Složení Super Mass 600: Whey Protein Isolate, Whey Protein Concentrate, Maltodextrin, Krystalická fruktóza, kaseinát vápenatý, rostlinná vláknina, přírodní a identické aroma (u příchuti čokoláda: kakaový prášek). 

Dávkování Super Mass 600: 2-3 odměrky (103-155g) rozmíchat do 200-400ml vody případně nízkotučného mléka. Užívat 2-3x denně nejlépe dopoledne, ihned po tréninku a na noc.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook