NITROX ALKATECH, 60 tbl.

NITROX ALKATECH, 60 tbl.

Výrobce: Biotech USA

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Mimořádný „delivery NO system“ ( systém transportu a zásobování živin )s Nitrox-Alkatech Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 530 Kč
Cena: 395 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Chcete-li nabrat hmotu a zvětšit výkonnost v posilovně, pak Nitrox-Alkatech™ je pro vás tou správnou volbou. Máme na mysli opravdovou svalovou hmotu, nikoliv tuk, jak tomu bylo zvykem u cukry nabitých kreatinových supplementů v minulosti. Používáme nejkvalitnější a nejdokonalejší směs Crea Alkatech – nejúčinnější formu molekuly, která vám podstatně zvýší sílu již po pouhých 2 týdnech užívání. Ve spojení s účinnou směsí látek zesilujících tvorbu NO a posilujících účinky insulinu vytváří transportní systém Nitrox-Alkatech nejúčinnější dostupnou formuli pro zvětšení objemu.
Crea Alkatech se krevním oběhem dostává v neporušené formě a za plné účinnosti do svalové buňky. Nitrox-Alkatech využívá látky s postupným uvolňováním zesilujících tvorbu NO a posilujících účinky insulinu, které dodají svalové buňce kreatin v tom nejdůležitějším okamžiku – těsně před a ihned po tréninku. Rovněž můžete očekávat neskutečné napumpování, které díky komplexu látek podporujícím NO podstatně zintenzivní vaši energii při tréninku.

Dávkování Nitrox-Alkatech doporučené výrobcem: užívejte 1 tabletu ráno nebo večer a jednu 30 minut před tréninkem

Složení ve 4 tabletách : NOS ( Nitric Oxide Stimulants ) .... 3000 mg - Arginine AKG, Citruline Malate, Arginine KIC , Cell Volumizer Complex ..... 1000 mg - CreaAlkatech, NADH, NO Pump Technology ... 200 mg - Ornithine Alpha Ketogultarate, Nicotinamide Adenine Dinucleotide , komplex antioxidantů a energetický komplex .... 100 mg - extrakt ze zeleného čaje, Lecithin, Taurine, Pyridoxine HCL

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook