Syngex 100% Whey Protein VPX 2250g

Syngex 100% Whey Protein VPX 2250g Dočasně vyprodáno

Výrobce: VPX

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Syrovátkový protein Syngex VPX nové generace proteinových koncentrátů vhodně doplní Vaši bílkovinovou potřebu pro svalovou výstavbu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 690 Kč
Cena: 935 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Jestliže překračujete denní dávku syrovátkového proteinu 100 g určitě byste měli zvážit užívání Syngex 100% Whey Protein VPX.

Syngex VPX je vysoce kvalitní syrovátková směs, která Vás uspokojí protože VPX prezentuje spracování té nejvyšší kvality. Společnost VPX přinesla jako první technologii CFM mikrofiltrace a nyní příchází opět s převratem: Syngex VPX je upravený pomocí SFRO™- SpiroFuse Reverse Osmosis™ čím vzniká NOVÝ převratný izolát syrovátkového proteinu s technologií SpiroFuse Reverse Osmosis™ neboli SFRO™. Každá odměrka obsahuje 22 g rychle vstřebatelného proteinu s maximální využitelností.

1 dávka Syngex VPX : 1 odměrka ( 29g )
Počet dávek v balení : 77

Nutriční hodnoty Syngex VPX ve 100g : Energetická hodnota ... 414Kcal, Protein ....69g( bílkovina živočišného původu ),  Sacharidy .... 10g ( Cukry ... 6,9g ), Tuky … 8,6g

Dávkování Syngex VPX doporučené výrobcem : Smíchejte  1-2 odměrky 2-3xdenně se 2-3 dcl vody. Užívejte nejlépe na svačinu, do hodiny po tréniku a na noc.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook