Diagnostické měření těla v Olomouci (InBody, Max Pulse) - Dárkový poukaz

Diagnostické měření těla v Olomouci (InBody, Max Pulse) - Dárkový poukaz

Výrobce: Sport Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Diagnostické měření na přístrojích InBody 230 a Max Pulse. Více informací...

Dostupnost: Dočasně nedostupné

Běžná cena: 500 Kč
Cena: 150 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Informaci o dostupnosti Vám rádi sdělíme na telefonu 608 962 685 nebo e-mailu info@sportnutrition.cz.


Měření na InBody 230 a na Max Pulse je přístupné pondělí až pátek 8-17h v Olomouci, Ul. Týnecká 826/55. Je nutné si předem telefonicky nebo e-mailem domluvit konkrétní termín. Měření provádí školený personál.

Tel: +420 608 962 685, info@sportnutrition.cz

 Měření průchodnosti cév - změříme Vám celkový stav cév a cévního řečiště na přístroji Max Pulse. Výsledky Vám objasníme a dostanete je i v tištěné podobě.

 Měření InBody 230 bez výkladu - provedem celkovou analýzu Vašeho těla. Základní výsledky dostanete v tištěné podobě.

 Měření InBody 230 s výkladem - provedem celkovou analýzu Vašeho těla s výkladem. Rozšířené výsledky Vám objasníme a dostanete je i v tištěné podobě.

 Měření stresového faktoru a průchodnosti cév - změříme Vám celkový stav cév, cévního řečiště, hladinu fyzického stresu, psychického stresu a míru Vaší odolnosti vůči stresu na přístroji Max Pulse. Výsledky Vám objasníme a dostanete je i v tištěné podobě.

 MaxPulse + InBody 230 - provedem celkovou analýzu Vašeho těla, Vašich cév a Vašeho stresového faktoru s výkladem. Rozšířené výsledky Vám objasníme a dostanete je i v tištěné podobě.

 

Diagnostický přístroj InBody je jeden z nejspolehlivějších přístrojů na analýzu lidského těla. Zjistíte procentuální zastoupení tuků, svalů nebo vody v těle.

Je neocenitelná  pomůcka  při zjišťování efektivity a dodržování redukčního režimu či jen úpravy stravování a zvýšení pohybové aktivity.

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla.

Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso (bez bot i bez ponožek). Jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit jsou osoby s kardiostimulátorem. Naopak přístroj změří a poskytne výsledky všem od 6 – 99 let.
Pravidelné vyšetření-meření na InBody je velmi motivační, protože vidíme všechny změny, které se v tělě odehrávají při změně stravovacích návyků a zvýšení pohybové aktivity. InBody nám pomáhá bezesporu přesně zaměřit naše komplexní programy a efektivita našich kurzů snižování nadváhy je tímto i velmi vysoká. Doporučujeme zájemcům o hubnutí či zájemcům z řad například sportovců.

Přístroj Max Pulse Vám změří vaši srdeční frekvenci, průchodnost cév (jejich opotřebení, stárnutí, elasticitu a riziko kardiovaskulárních onemocnění), index vyčerpanosti a odolnosti organismu proti stresu (fyzickému i psychyckému). Pozor před měřením odstraňte lak na nehty na prstu na levé ruce

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook