Diagnostické měření těla na InBody - Dárkový poukaz

Diagnostické měření těla na InBody v Olomouci - Dárkový poukazDiagnostické měření těla na InBody v Olomouci - Dárkový poukaz

Výrobce: Sport Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Pro naše stálé zákazníky nabízíme v Olomouci diagnostiku složení těla pomocí medicínského přístroje InBody 230. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 500 Kč
Cena: 200 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Diagnostický přístroj InBody je neocenitelná  pomůcka  při zjišťování efektivity a dodržování redukčního režimu či jen úpravy stravování a zvýšení pohybové aktivity. Zjistíme na něm, zda člověk jí pravidelně, zda mu neubývá svalová hmota a naopak, zda redukuje tuky a poměr svalové hmoty se zvyšuje. To žádná klasická váha nikomu nepoví. Nemůže tak dojít k mylnému názoru, že člověk, který se snaží jíst dle zásad zdravé výživy a přidá pravidelnou pohybovou aktivitu, nehubne, jelikož nevidí žádnou změnu na váze či dokonce může přibrat. Většinou jde o nárust svalové hmoty, která nahradí část tukovou.
Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30-ti sekund. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso (bez bot i bez ponožek). Není nutné, aby byla bez oblečení, jelikož na InBody se dá nastavit váha, která se dá odečíst. Jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit jsou osoby s kardiostimulátorem. Naopak přístroj změří a poskytne výsledky všem od 6 – 99 let.
Pravidelné vyšetení-meření na InBody je velmi motivační, protože vidíme všechny změny, které se v tělě odehrávají při změně stravovacích návyků a zvýšení pohybové aktivity. InBody nám pomáhá bezesporu přesně zaměřit naše komplexní programy a efektivita našich kurzů snižování nadváhy je tímto i velmi vysoká. Doporučujeme zájemcům o hubnutí či zájemcům z řad například sportovců o sestavení jídelníčků.

Více podrobností o měření a přístroji InBody 230 ZDE: http://www.sportnutrition2.cz/clanek/analyzatory-kompozice-tela-inbody-230:115/

Měření na InBody 230 je přístupné pondělí až čtvrtek 8-17h a v pátek 8-16h v Olomouci, Ul. U Solných mlýnů 2 – Lékárna (sklad). Je vhodné si předem telefonicky domluvit konkrétní termín. Měření provádí školený personál.

Platnost poukazu 3 měsíce od zakoupení.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook