OXY IMPULSIVE 750ml

OXY IMPULSIVE 750ml

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Vyprodáno Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 37 Kč
Cena: 36 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


OXY IMPULSIVE je nealkoholický nápoj se zvýšeným obsahem kyslíku.

Kyslíkový impuls pro tělo. OXY IMPULSIVE obsahuje 15 x více kyslíku než běžná voda. Geniální spojení účinků kyslíku a vody přináší organismu řadu výhod: zvýšení mentální aktivity, zlepšení koncentrace, zvýšení odolnosti proti stresu, omezení stavů bolestí hlavy, podporu funkcí oběhového systému má pozitivní vliv na rozvoj střevní mikroflory a zlepšení imunitního systému spolu s nárůstem potenciálu energie.


Doporučené dávkování: 1 láhev denně 
Po otevření výrobek spotřebujte do 24 hodin, v průběhu užívání pečlivě uzavírejte. Baleno v ochranném třívrstvém obalu, který zabraňuje úniku kyslíku.

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook