Laktofit 15 Gainer Regeneration 4kg

Laktofit 15 Gainer Regeneration 4kg VyprodánoLaktofit 15 Gainer Regeneration 4kg Vyprodáno

Výrobce: Promil

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Gainer Laktofit 15 Regeneration s obshem kvalitní energie a bílkovin celkem až 17% pro svalový růst. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 890 Kč
Cena: 675 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Rychlé a chutné doplnění živin a energie v podobě sacharidového přípravku Laktofit 15 Gainer Regeneration.  Výborné zkombinování živin: komplexní sacharidy, proteiny syrovátkových bílkovin WPC společně s mono-, oligo- a polysacharidy, obohaceny antioxidanty, lecitinem, vitamíny a minerálními látkami. Velmi výhodné je použít produkt Laktofit 15 Gainer k regeneraci po jakémkoliv výkonu, s výhodou pro amatérské a rekreační sportovce.
Vzhledem k optimálnímu poměru bílkovin a sacharidů dochází k silné provokaci vylučování anabolického hormonu inzulinu a tím k maximálnímu ukládání glykogenu do svalových buněk. Tím se vytvářejí optimální předpoklady pro kvalitní a intenzivní trénink:

• tvoří energetické rezervy pro další zvládnutí zátěže
• Chrání svalovou hmotu a výkonnost
• Podporuje nárůst nové svalové hmoty

Laktofit 15 Gainer Regeneration je doplněn o antioxidanty ORIGANOX a RESVERATROL, které chrání organismus před nepříznivým působením volných radikálů a současně zvyšují obranyschopnost (imunitu). Laktofit 15 Gainer Regeneration má vzhledem k použitému zdroji proteinů nízký obsah laktózy!

Dávkování  Laktofit 15 Gainer Regeneration: 2-4 odměrky rozmíchat ve vodě nebo v nízkotučném mléce.  V případě pocitu nedostatku energie, je velmi vhodné použít tento přípravek a to nejlépe 1 hodinu před fyzickou aktivitou. Jinak vhodný na doplnění snídaně a především ihned po tréninku.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook