Creatine Ultrapure Monohydrate 500g Scitec Nutrition

Creatine Ultrapure Monohydrate 500g

Výrobce: SCITEC Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Ultrapure Creatine Monohydrate - kreatin v sypké formě Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 600 Kč
Cena: 510 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Ultrapure Creatine Monohydrate -  kreatin monohydrát zvyšuje ve svalech celkový obsah kreatinu, který se skládá z volných keratinů a fosfokreatinu. Tato obsahová změna zapříčiňuje značné zvýšení svalové hmoty, síly výkonnosti. Kreatin může mít nejen sportovní, ale i zdravotní využití. V kontaktních sportech, jako je box, kick box a karate snižuje následky mozkových poranění.

 

Je to doplněk výživy v práškové formě. Prvotní účinek kreatin monohydrátu je napomáhání syntéze ATP a tím napomáhá nabíjení svalové hmoty energií. Je účinný i v době svalové horečky, protože má i regenerační schopnosti. Pomáhá snižovat únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organismu. Má silný vliv na anabolizaci. Jeho působení na začátku užívání je možno přirovnat k anabolickým steroidům. Je vhodné jej kombinovat s některým ze sacharidových přípravků - gainerem pro dokonalé vstřebání creatin monohydrátu do svalových tkání.

 

Doporučené dávkování Ultrapure Creatine Monohydrate:

  • Příznivého účinku se dosáhne při příjmu nejméně 3g kreatinu.
  • V prvním týdnu užívání přípravku (nasycovací fáze) užívejte množství vypočítané z vaší tělesné váhy - tj. vaši hmotnost vydělte třemi a dostanete denní množství dávky v gramech.
  • Poté užívejte množství v gramech rovnající se polovině vaší váhy.
  • Smíchejte 400 ml tekutiny na každých 5g přípravku a užívejte na lačný žaludek, zejména po tréninku spolu s jednoduchými sacharidy.
  • Jednotlivá dávka nesmí překročit 10g, rozdělte tedy denní dávku na více menších porcí.

 

Nutriční hodnoty........................5 g (1 dávka)

Kreatin monohydrát......................5000 mg

 

Složení Ultrapure Creatine Monohydrate:

Kreatin monohydrát.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook