Creatine pH-X (Crea-Alkatech) 210kps.- forma Kre-alkalyn

Creatine pH-X (Crea-Alkatech) 210kps.- forma Kre-alkalyn Creatine pH-X (Crea-Alkatech) 210kps.- forma Kre-alkalyn

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kre-alkalyn s názvem Creatine pH-X je účinný i v malých dávkách pro sílu a výkon. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 529 Kč
Cena: 476 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


BioTech USA CREATINE pH-X = forma Kre-alkalyn je ideálním doplňkem výživy pro sportovce. Zvýšení síly a energie! Při užívání CREATINE pH-X není potřebná nasycovací fáze!
Když k běžným kreatinovým přípravkům přidáme vodu, jejich značné množství se přemění na kreatinin. Zkonzumovaný roztok obsahuje jen nízké procento využitelného kreatinu pro organismus.
Za čas výroby jsme zvýšili hodnotu pH kreatinových molekul na hodnotu pH-X. Výsledkem je, že při zachování struktury přejde přes trávicí systém, vstřebává se do krevního oběhu, a dostává se do svalů v původním stavu. Díky vysoké hodnotě pH CREATINE pH-X možné používat 10-krát efektivněji jako tradičný kreatin monohydrát.
CREATINE pH-X se téměř vůbec nepromění, proto se skoro 100%-ně použije pro svaly.
Hodně sportovkyň se zdrželo užívání kreatinu kvůli takovým nepříjemným vedlejším účinkům jako je nadýmání. Při CREATINE pH-X toto není.
Užívání CREATINE pH-X s jednoduchými uhlohydráty je účinnější, protože díky inzulínovému efektu se zvýší tempo vstřebávání kreatinu.
Kulturisti mají rádi účinek kreatinu, který zvyšuje zadržení vody ve svalových buňkách (zvětšování buněk). BioTech USA vyvinul pro ně speciální pro tento účel BioTech USA
Creatine CPX PHOSPHATE TRANSPORT , jako i CREATINE pH-X nezadržuje vodu. I když užíváním CREATINE pH-X se značně zlepšuje kondice, je známé, že i voda, uskladňovaná ve svalových buňkách zvyšuje výkon svalů. Jestli budete užívat tradičné kreatin monohydrátové přípravky spolu s CREATINE pH-X (co klidně můžete, vždyť jen můžou posilnit svoje účinky navzájem), tak můžete využívat výhody rychlého vstřebávání a zvětšování buněk. Výsledkem toho bude nárůst síly. Zvýši se i intenzita tréninku, na co bude organismus reagovat úspěšnějším růstem svalů!
S užíváním CREATINE pH-X se zvyšuje koncentrace kreatinu v organismu. Podle výzkumů přísun 1,5 gramu CREATINE pH-X denně tomu v podstatné míře napomáhá.
Dávkování doporučené výrobcem:
Užívejte 2 až 6 kapslí denně. Dvě kapsle ráno na lačný žaludek, 2 kapsle 80 minut před
tréninkem a další dvě 20 minut po tréninku. Doporučujeme 60 minut před tréninkem užít 100g sacharidů s vodou. Pro maximální efekt užívejte 8 až 10 kapslí denně.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook