Epovar !!!vyprodáno!!!

Epovar  !!!vyprodáno!!!

Výrobce: fizogen

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 608 Kč
Cena: 1 030 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Fenomén pro zvyšování výkonu. Epovar, Orovar – CC. Klinicky ověřený vytrvalostní nabíječ. Zvyšuje čas výkonu. Růst VO2 Max. Zlepšuje částečně tlak CO2. Růst koncentrace glukózového séra. Snižuje hladinu kortizonu. Představujeme Ti fenomén ve zvyšování výkon. Fizogen Ti představuje nejpokročilejší prostředek pro výkon, který se kdy objevil na trhu! Kombinace hořčíku orotate, Di- argininu orotate a draslíku orotate s postupně uvolňujícím účinkem Ti pomůže dosáhnout maximálních výsledků při tréninku a závodění. Potřebuješ důkaz, že to fakt funguje? Prostě si přečti výsledky vědeckých studii týkajících se Epovaru. Navíc je to také vhodný prostředek pro dlouhodobé používání! Efekty jsou Takové. Prostě To musíš vyzkoušet sám na sobě. Ukaž kam až může dosáhnout Tvůj trénink a jak dokáže být lehký. Začni používat Epover už dnes! Hořčík Orota - revoluce ve zvyšování výkonu začala! Studii se zúčastnilo 23 sportovců. Během 4 týdnů jim bylo podáváno 4,5 g hořčíku orotate nebo placeba. Následně sportovci závodili v plavaní na 500 m, běhu na 5 km a 20 km jízdě na kole. Krevní testy byly prováděny před, během a po zavodění. Analyzována byla energetická zátěž a látková výměna. Skupina, které byl podáván hořčík orotate byla rychlejší ve všech disciplinách, tzn. běhu, plávání a jízdě na kole. Zaznamenán byl u ní pokles inzulinu - 65% a jen - 39% u ostatních zúčastněných. Významné bylo také zvýšení koncentrace glukózy, 118% u skupiny s hořčíkem a jen 87% u ostatních. Žilní tlak O2 vzrostl o 208% u skupiny s hořčíkem (u ostatních jen o 126%) (důležité). Žilní tlak CO2 po jízdě na kole snížil se o 66% - skupina s hořčíkem a 74% - ostatní (důležité). Počet leukocytů v krvi se zvýšil z 5.81 /nL na 9.10 /nL – skupina s hořčíkem, pro srovnání z 5.92 /nL na 11.0 /nL u ostatních (důležité). Koncentrace protonů v krví poklesla na 98% u ostatních a na 90% u skupiny s hořčíkem (důležité). K poklesu kortizonu u skupiny s hořčíkem došlo před, během a po závodění. Koncentrace CK katalytic byla po testu zvýšená na 122% u skupiny s hořčíkem a na 140% u ostatních.Tato studie ukazuje, že došlo k podstatné redukci námahy při tréninku, změně využití glukózy a pozitivní modifikace energie a hormonálního metabolizmu bez toho, aby se snížil soutěžní potenciál. Studie vlivu hořčíku na extrémní fyzickou námahu se konala v Německu (1998).

Upozornění: Konzultovat s lékařem před, během a po užití, v případě současného používání jiných léků nebo terapie. Nepoužívat v těhotenství, v průběhu jeho plánování nebo kojení. Nedoporučuje se při vysokém krevním tlaku, nemocích štítné žlázy, jater, diabetických nebo psychiatrických problémech.

Pro dosažení lepších výsledků používat Epovar v kombinaci s vyváženou stravou a regulárním cvičením. Chraňte před dětmi. Uschovat v teplotě 15-30º C. Chraňte před horkem, přímým světlem a vlhkem. Nepoužívat došlo-li k poškození obalu.

Tato zjištění nejsou podložena výzkumem potravinářské ani lékárenské inspekce. Tento výrobek není určen k léčení, diagnozování nebo prevenci nemoci.

 

SLOŽENÍ:
1 dávka - 3 kapsle. Dávek v 1 balení: 60

Množství v jedné dávce % denní potřeby:
Epovar - 3012mg, Orovar – CC, Di –Arginin Ototate - 1500mg, Hořčík Orotate - 1500mg (425%), Draslík Orotate - 12mg(3%)
%denní potřeby je vypočteno na základě diety 2000 kalorii.

Další složky:
Hořčík Sterate, Di- fosforečán vápníku, celulóza, sodík kroskaramelozy.

Vyvinuto a vyrobeno pro: Fizzogen Precision Technologies.

 

POUŽÍTÍ:
Doporučené dávkování:
Jako doplňkovou výživu třikrát denně 2 - 3 kapsle. Zapít 30 minut před jídlem 3 - 5 dl vody.
Trénink a soutěže:
3 kapsle 90 - 120 minut zapít 3 - 5 dl nápoje před konáním.
Doporučený čas používání:
Pro dosažení maximálních výsledků je vhodné denní použití po dobu 30 - 90 dnů s přestávkou pak na
4 týdny.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook