CREATINE MONOHYDRATE Creapure 500g

CREATINE MONOHYDRATE Creapure 500gCREATINE MONOHYDRATE Creapure 500g

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Podpora především silového a silové vytrvalostního výkonu, urychlení regenerace a tvorby svalové hmoty s CREATINE MONOHYDRATE Creapure. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 490 Kč
Cena: 441 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

CREATINE MONOHYDRATE Creapure je vysoce funkčním, kvalitním a 100% čistým creatinem = CREAPURE®. Sypká konzistence dovoluje snadnou přípravu a rychlou rozpustnost. Je vhodné kombinovat spolu se sacharido-proteinovými koncentráty.


CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je jeden z nejúčinnější suplementů určených pro podporu svalového růstu, pro budování čisté svalové hmoty a pro zlepšení svalové síly.
CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je určený pro: okamžité doplnění energie, nárůst svalové hmoty a zlepšení svalové síly. Kromě toho podporuje regeneraci a zajišťuje obnovu energetických rezerv.

CREATINE MONOHYDRATE Creapure®

Vysoce kvalitní kreatin – CREAPURE®
Podpora tvorby čisté svalové hmoty
Podpora obnovy energetických rezerv po zátěži


Doporučené dávkování CreaPure: doporučujeme rozdělit na tréninkové a netréninkový dny.

Tréninkové dny: základní denní dávka pro podporu výkonnosti a stimulaci tvorby svalové hmoty je 5g (2 zarovnané kávové lžičky) po tréninku.
Netréninkové dny: v netréninkové dny použijte 5g ráno se snídaní.
Používejte vždy v kombinaci se sacharidy! Zabezpečíte tak vyšší vstřebatelnost a využitelnost, ideální kombinace je společně s produktem MASS GAIN 14

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook