Creatine Ethyl Ester Malate CEEM 240cps

Creatine Ethyl Ester Malate  CEEM 240cps Creatine Ethyl Ester Malate  CEEM 240cps Creatine Ethyl Ester Malate  CEEM 240cps

Výrobce: XXLabs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Creatine Ethyl Ester (dále jen CEE) – je v podstatě kreatin monohydrát s esterem. Díky tomu se však dostává Creatine Ethyl Ester do buňky mnohem rychleji a působí efektivněji než je u obyčejného neesterifikovaného kreatin monohydrátu. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 450 Kč
Cena: 1 359 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Creatine Ethyl Ester Malate je nová technologie kreatinu k naplněným svalům, větší síle a především vylepšení sportovního výkonu.

Creatine Ethyl Ester Malate = CEEM – je považován za jedničku mezi kreatinovými přípravky protože obsahuje jednu z nejefektivnějších forem kreatinu pro maximální využití kreatinu. Běžný creatin monohydrát je sice už léta úspěšně využívaný pro svalové přírůstky na objemu, zvětšení síly a zvýšení sportovního výkonu, ale také sebou nese řadu individuálních problémů jako např. žaludeční nevolnost, nadýmání, dehydratace nebo tzv. kreatinové otoky.
S naším CEEM jsou tyto nepříjemné vedlejší efekty minulostí! Navíc budete příjemně překvapeni mnohem lepšími výsledky i při nižších dávkách CEEM oproti obvyklým dávkám kreatin monohydrátu.

XXtreme Creatine Ethyl Ester Malate je navíc bohacen o kyselinu jablečnou, co znamená pro tento přípravek další posun vpřed v efektivitě a dokonalé vstřebatelnosti bez vedlejších účinků.
Díky zvýšené efektivitě CEEM se převážná většina kreatinu uloží přímo do buňky, čímž je potřebné dávkování CEEM nižší než u běžného kreatinu.
Mnozí profi atleti i bodybuildeři dosvědčují znatelné výsledky při dávkování 2 -10 g denně.

Prokazují, že při užívání Creatine Ethyl Ester Malate dosahují zvýšení celkového objemu svalové hmoty, sílových schopností, celkového výkonu, proteinové syntézy CEEM.

1 kapsle:
obsahuje 750mg CEEM (Creatine Ethyl Ester Malate)

Doporučené dávkování:
2-8 kapslí denně nejlépe rozdělit na dávku před tréninkem a po něm. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook