Creatine Ethyl Ester CEE AMIX 350cps

Creatine Ethyl Ester CEE AMIX 350cps

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Creatine Ethyl Ester CEE AMIX přidal složku Meto zell pro příznivé ovlivnění vstřebávání. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 787 Kč
Cena: 669 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Znásobte účinek kreatinu pro maximální zvýšení síly a svalového hmoty s Creatine Ethyl Ester CEE AMIX.

Doplňování kreatinu je rozhodně jedním z nejdůležitějších a nepoužívanějších objevů na poli fitness a kulturistiky. Je prokázáno, že kreatin monohydrát je velice účinný při zvětšování objemu svalů, síly a celkové sportovní výkonnosti. Míra vstřebání u kreatinu monohydrát není zrovna nejlepší, závisí čistě na schopnosti buňky jej přijmout.  Amix se vzdálil konkurenci tím, že přidal do přípravku Creatine Ethyl Ester CEE AMIX  složku Meto zell - přípravek který ovlivňuje zpomalení a rozklad. Creatine Ethyl Ester HCl je výjimečně dobře rozpustný kreatin, jehož výsledkem je dokonalé vstřebání a stálost. Namísto toho, že naplníte tělo kreatinem a budete doufat, že se vstřebá, CEE přímo prostoupí svalovou buňkou a výsledkem je 30-40 krát vyšší využitelnost. Žádné další naplňovací fáze, nadýmaní, křeče či dehydratace. Většina konzumentů zpozoruje rozdíl již při první dávce.


Složení Creatine Ethyl Ester CEE AMIX: kreatin ethylester hydrochlorid, želatinová kapsle, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý


Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku Creatine Ethyl Ester CEE AMIX:

Energetická hodnota1513.5 kJ
Bílkoviny - proteiny82 g
Sacharidy - uhlohydráty7.2 g
Tuky1.3 g
 

Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli Creatine Ethyl Ester CEE AMIX:

Creatin Ethyl Ester HCL600mg


Dávkování Creatine Ethyl Ester CEE AMIX: pro zvýšení sportovního výkonu a síly vezměte 3-6 kapslí asi 30-45 minut před začátkem sportovního výkonu. Upozornění: Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook