CREATINE 6000, 240 kps. ATP

CREATINE 6000, 240 kps.

Výrobce: ATP

Přečíst komentáře | Přidat komentář

CREATINE 6000, 240 kps. ATP - Kreatin zvyšuje fyzickou výkonost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 450 Kč
Cena: 315 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


CREATINE 6000, 240 kps. ATP - Kreatin zvyšuje fyzickou výkonost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Doplněk stravy ve formě tobolek je velmi šetrný k trávícímu traktu a je tudíž vhodný zejména u těch sportovců, kteří mají problém se sypanou verzí kreatinu.

Nutriční informace CREATINE 6000 ATP: v 1 tobolce / v 10 tobolkách

Kreatin monohydrát     600 mg*   /  6 000 mg*

*Doporučená denní dávka není stanovena

Složení CREATINE 6000 ATP: Kreatin monohydrát, transparentní želatinová tobolka, Látky protispékavé: Fosforečnan vápenatý E341, Stearan hořečnatý E470b.

Doporučené dávkování CREATINE 6000 ATP: 10 tobolek denně rozdělte do několika dílčích dávek, vždy před jídlem.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook