EXUM MASS XXL- GAINER HARDCORE 4,5kg

EXUM MASS XXL- GAINER HARDCORE 4,5kgEXUM MASS XXL- GAINER HARDCORE 4,5kg

Výrobce: NANOX Nut.

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Na velikosti záleží, takže nechte svaly růst pomocí převratného Exum Mass XXL od Nanox Nutriceuticals s obsahem kvalitních sacharidů, bílkovinného izolátu, kreatinu, HMB a CLA . Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 490 Kč
Cena: 1 199 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Belgická společnost představuje nejvyšší kvalitu evropských doplňků pro sportovce a nově obohacuje trh o Gainer Exum Mass XXL protože: Size does matter! Na velikosti záleží!Tento okonalý "weight gainer Exum Mass XXL " je vynikající doplněk výživy pro rychlý nárůst hmotnosti napěchovaný výhradně ingrediencemi prvotřídní kvality, revoluce v nabírání svalové hmoty.Výjimečnost EXUM MASS XXL® HARDCORE spočívá v jedinečné kombinaci jeho 5 patentovaných složek plus navíc obsahuje ZMA, Creatine monohydrát a CLA.

Patentované složení Exum Mass XXL:

1.Energy-producing Carbohydrate mix speciální patentovaná směs uhlohydrátů s precizní kombinací maltodextrinů s dlouhým a větveným řetězcem a vysokou molekulární hmotností a Palatinose®.
Palatinose je ideální uhlohydrát, který nenarušuje vyvážené hladiny glukózy a inzulínu (nevede k hypoglykemickým reakcím a přispívá k udržování správné hladiny inzulínu), nekazí zuby, ani při větším zkonzumovaném množství nezpůsobuje žádné žaludeční potíže, a naopak podporuje zdraví a sílu těla. Díky svému pomalému, ale kompletnímu vstřebávání poskytuje vytrvalý a dlouhodobý přísun energie do svalů a mozku, na rozdíl od jiných uhlohydrátů, které se vstřebávají podstatně rychleji.
2.Advanced Amino Acid Matrix (zdokonalený matrix aminokyselin).
Denní dávka EXUM MASS XXL HARDCORE obsahuje 70g vysoce kvalitní směsi bílkovin pro okamžitý růst svalů a přísun přesného poměru aminokyselin do organismu. Obsahuje 4 různé druhy bílkovin té nejvyšší kvality - syrovátkový koncentrát, syrovátkový izolát, syrovátkový hydrolyzát a vaječné albuminy. Tato supermoderní formule je posílena o 2g BCAA navíc, dohromady výtečných 14.33g BCAA v denní dávce pro optimální syntézu bílkovin a růst svalů.
3.Crea-Trona : Double buffered, ultra pure creatin
Crea-Trona namísto běžného krealkalynu. Crea-Trona® pro lepší stabilitu žaludečních kyselin a lepší vstřebání kreatinu do buněk. Bikarbonát sodíku navíc umožní zvětšit intenzitu tréninku.
4.Aminogen® Infusion
Podstatná složka EXUM MASS XXL je Aminogen, který zvyšuje hladiny aminokyselin a posiluje zadržování dusíku. Tento patentovaný enzym rostlinného původu rozkládá bílkoviny a zlepšuje vstřebávání aminokyselin. Aminogen je ideální pomocník pro narůst svalové hmoty a zároveň její regeneraci.
5.B-Vitamin & ZMA komplex EXUM MASS XXL® dodá 100% doporučené denní dávky všech 8 vitamínů B. Vitamíny B mají významnou roli v buněčném metabolizmu, zvyšují jeho rychlost, zlepšují imunitu organizmu a správné fungování nervové soustavy. Podporují zdraví kůže a růst buněk. ZIMA komplex poskytne 100% doporučené denní dávky zinku a hořčíku. Zinek, esenciální stopový prvek, je obsažen ve více jak stovce enzymů v našem těle. Většina z nich se nachází v mozku, svalech, kostech, ledvinách a játrech. Hořčík je nezbytný pro správné fungování kardiovaskulárního systému, činnost nervů a kontrakci svalů.

Dávkování EXUM MASS XXL: 2 odměrky rozmíchejte do 200-300ml vody, užívejte 2-3x denně, ráno, na svačinu a především ihned po tréninku.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook