Creatin monohydrát 500g SNV

Creatin monohydrát 500g SNV

Výrobce: SNV

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kreatin monohydrát SNV oblíbený bezpečný přípravek pro Váš intenzivní trénink. Více informací...

Dostupnost: Dočasně nedostupné

Běžná cena: 430 Kč
Cena: 249 Kč

Informaci o dostupnosti Vám rádi sdělíme na telefonu 608 962 685 nebo e-mailu info@sportnutrition.cz.


CREATINE MONOHYDRAT (SNV) Kreatin – Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu
Jedná se o čistý 100% Creatine monohydrate SNV
Creatine =kreatin je již desetiletí s oblibou používán sportovci atlety především silových ale i silově vytrvalostních disciplín.
Výsledky potvrzeny studiemi a také letitými zkušenostmi.
100% Creatine monohydrate SNV - správný partner pro Váš tvrdý trénink a výkon!

Doporučené dávkování Creatine monohydrate SNV: 2-4x denně 5g (kávovou lžičku), nejlépe 1 dávku cca 30min před tréninkem a také ihned po tréninku.

 


Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Kreatin od Neřeknu ze dne 05-03-2016 20:11

Dobrý den je tento kreatin dobry ? :)

Dobrý den, monohydrát kreatinu patří mezi základní výrobky, jedná se o 100% creatin monohydrát v prášku - co je konzistenčně tvz "písková" nejpoužívanější forma již desítky let, vhodná pro začátečníky i pokročilé cvičence. Více o kreatinu se dočtete zde: http://www.sportnutrition2.cz/clanek/kreatin-monohydrat-creatin-monohydrate:28/

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook