Creatin monohydrát 500g Amix

Creatin monohydrát 500g Amix

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Klasický doplněk pro sílu, zlepšení výkonu a svalové přírůstky Creatine Monohydrare powder od firmy Amix. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 423 Kč
Cena: 360 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Klasický práškový kreatin Creatine monohydrate powder je pořád úspěšně na thu výživy pro sportovce pro jeho prokazatelné účinky pro podporu výkonu, síly a regenerace.
Creatine Monohydrate - z Kreatinu se v těle tvoří jedna z energeticky nejdůležitějších látek - Adenosintrifosfát (ATP), který je přímým zdrojem energie pro jakoukoliv tělesnou buňku. Je tedy nezbytný pro kontrakci příčně pruhovaných svalů. Z tohoto důvodu je vhodný jak pro sportovce, tak pro osoby, které se ocitli v energetické krizi. Z tohoto důvodu je vhodný jak pro sportovce, tak pro osoby, které se ocitly v energetické krizi. Kreatin je látka, která se přirozeně tvoří v organismu. Je tudíž naprosto bez vedlejších účinků a je vhodný pro užití v jakékoliv situaci kdy nastal akutní nedostatek energie nebo je požadavek supermaximálního výkonu či nárůstu svalové hmoty.

Složení Amix Creatine Monohydrate: kreatin monohydrát, látky protispékavé: oxid křemičitý

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku Amix Creatine Monohydrate:
Energetická hodnota1504 kJ
Bílkoviny - proteiny88.5 g
Sacharidy - uhlohydráty1 g
Tuky1 g


Dávkování Amix Creatine Monohydrate:
denní dávka Creatin monohydrát je 5g (2čajové lžičky) asi 30-60 minut před fyzickou zátěží Upozornění: Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook