Creakong 300g PVL / Mutant

Creakong 300g

Výrobce: PVL

Přečíst komentáře | Přidat komentář

PVL Mutant CreaKong - 3 patentované kreatiny Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 360 Kč
Cena: 350 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


PVL Mutant CreaKong - 3 patentované kreatiny skvělá a účinná směs.

Mutant CreaKong je jedinečná kreatinová směs, která přináší pouze čistý kreatin z předních dostupných zdrojů, každý z nich je patentován a podporován klinickými studiemi: Creapure® kreatin monohydrát (CM) a Creapure® trikreatin citrát (TCC), Magnapower®.

Creapure® kreatin monohydrát je klinicky ověřená forma kreatinu Creapure® má nejvyšší využitelnost a je ideálně vstřebatelný pro lidský organismus. Creapure® trikreatin citrát (TCC) je unikátní molekulární struktura syntetizována za účelem produkce ATP pro tvorbu energie. Po požití zvyšuje množství kreatinu v plazmě, výrazně zvyšuje výkon při přerušovaném výkonu s maximální intenzitou (např. při zvedání závaží).

Creapure® dosahuje maximální čistoty za účasti minima balastních látek, které můžete nalézt v jiných necertifikovaných kreatinech. Výrobní postup zaručuje pečlivost při výběru použitých surovin, využití nejnovějších technologií pro výrobu a následnou precizní analýzu vzniklého produktu. Creapure® je prvotřídní, světově uznávaná značka kreatin monohydrátu.

Magnapower® posune váš výkon.


PVL Mutant Creakong v bodech:

  • 3 druhy patentovaných kreatinu pro budování svalové hmoty a síly,
  • kreatin podpořený klinickými studiemi,
  • neobsahuje plniva.

 

Doporučené dávkování CreaKong: 1 dávka je 4g (1 odměrka), smíchejte s 250-375 ml vody. Berte 1 dávku (4g) 20-30 minut před fyzickým výkonem.

 

 

Nutriční hodnoty CreaKong: 4 g (1 dávka - 1 odměrka)

Creakong kreatinová směs (kreatin monohydrát, trikreatin citrát, kreatin magnézum chelát)...4 g

 

Složení CreaKong: Kreatin monohydrát, trikreatin citrát, kreatin magnézum chelát.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

... od Zdeněk ze dne 14-10-2015 20:23

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Objednal jsem si u Vás Creakong a L-Glutamine od MyProtein. Dále užívám protein Monster Beef od Amixu a bcaa 4:1:1 od Survival. V den treninku užívám protein ráno, hodinu po treninku a večer před spaním a bcca 4tbl před a 4tbl po treninku. V den volna protein rano a vecer. Mohl by jste mi poradit,jak správně užívat všechny tyto suplementy vč. Creakongu a L-glutaminu, pro maximální využití? Děkuji za odpověď.

Ano , dávkujete OK, k tomu Glutamin ráno i večer lžička 5g. Creatine Creakong dávku 4g před a lze i po tréninku, v den volna 1 dávku ráno nebo večer.

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook