Crea Core 350g Fitness Authority

Crea Core 350g

Výrobce: Fitness Authority

Přečíst komentáře | Přidat komentář

FA Crea Core® - směs 3 forem kreatinu pro optimální fyzický výkon při tréninku. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 649 Kč
Cena: 489 Kč

 Ks

FA Core CreaCore® kreatinový přípravek na základě pokročilých forem kreatinu včetně populárního kreatinu HCl obohacený o beta-alanin v patentované formě CarnoSyn®, která ovlivňuje hromadění kyseliny mléčné v pracujících svalech a tím snižuje svalovou acidifikaci při dlouhodobém fyzickém výkonu. Přidaný extrakt ze semen pískovice napomáhá přirozené tvorbě testosteronu, který má přímý vliv na budování svalové hmoty. Všechny obsažené látky v FA Core CreaCore® byly přidány tak, aby dostaly Váš fyzický výkon na vyšší úroveň.

Kreatin hydrochlorid je stabilizovaná forma kreatinu. Díky této kombinaci výzkumníci získali kreatin, který je mnohem více rozpustný ve vodě z kreatin monohydrátu, což umožňuje lepší absorpci molekul v organismu. Kromě toho se kreatin hydrochlorid vyznačuje stabilitou v jakémkoli prostředí. Kreatin hydrochlorid je nejzastoupěnejší složkou v FA CreaCore® hrající klíčovou roli při zátěžové aktivitě v případě opakovaného krátkodobého vysoce intenzivního cvičení.

Dikreatin malát je forma kreatinu spojená s kyselinou jablečnou v poměru 2:1. Má lepší rozpustnost a je zdrojem pro Krebsův cyklus, který zvyšuje ATP. V souvislosti s Krebsovým cyklem je obsažen kreatin alfa ketoglutarát, který zlepšuje absorpci kreatinu do metabolismu. Jeho vynikající rozpustnost ve vodě způsobí, že se potřebná látka dostane přímo do svalu, kde je kreatin potřebný. Beta-alanin v patentované formuli CarnoSyn® hraje důležitou roli v tvorbě karnosinu. Reguluje tvorbu kyseliny mléčné vytvořené v důsledku intenzivního sportovního výkonu. Zvýšení karnosinu v metabolismu zvyšuje schopnost svalových vláken absorbovat větší množství vodíkových iontů H+, díky čemuž můžete trénovat tvrději a déle a budovat větší svalovou hmotu.

Doporučené dávkování FA Core CreaCore®:
1 dávka je 7g (1 vrchovatá odměrka).
Smíchejte 1 dávku s 150 ml vody a vypijte.
Silový trénink: Berte 2 dávky denně. V tréninkových dnech berte 1 dávku ráno a bezprostředně po tréninku. V netréninkových dnech berte 1 dávku ráno a večer.
Vytrvalostní trénink: Berte 1 dávku denně. V tréninkových dnech berte 1/2 dávky ráno a bezprostředně po tréninku. V netréninkových dnech berte 1/2 dávky ráno a večer.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Nutriční hodnoty FA Core CreaCore®:
..................................................................7 g (1 dávka - 1 odměrka)
Kreatin hydrochlorid......................................................3000 mg
Di-kreatin malát...........................................................1500 mg
Kreatin AKG..................................................................500 mg
Beta-alanin (CarnoSyn®)...............................................1000 mg
Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.)............200 mg
Složení FA Core CreaCore®:
Kreatin hydrochlorid, dikreatin malát, beta-alanin (CarnoSyn®), třešňové aroma, kreatin alfa-ketoglutarát, pískavice - řecké seno Trigonella foenum prášek-graecum L., sladidlo (sukralóza), barvivo (azorubin - může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost v dětí).

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook