Cordyceps Sinensis 100 kapslí ATP Nutrition

Cordyceps Sinensis 100 kapslí

Výrobce: ATP

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Cordyceps Sinensis 100 kapslí ATP Nutrition - extrakt z houby Housenice čínské ve formě kapslí Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 300 Kč
Cena: 270 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Cordyceps Sinensis ATP Nutrition je cizopasná houba rostoucí v horských oblastech v Tibetu a Číně. Jsou jí přisuzovány významné účinky dle - čínské medicíny je cordyceps používán již víc jak 1200 let. V posledních několika letech se tento výrobek dostává také k nám. Užívá se v kapslové formě.

Cordyceps sinensis je jednou z nejvíce ceněných hub v rámci tradiční čínské medicíny. Tato zázračná houba, která byla původně určena jen pro císaře a vyvolené, představuje v současné době nejčastěji používané tonikum mezi čínskými atlety. Na veřejnost se Cordyceps dostal v roce 1993, kdy skupina čínských běžců překonala 9 světových rekordů.

Následně si vrcholoví trenéři a atleti z celého světa doporučují vhodnost pro sportovce. Ve volné přírodě potřebuje Cordyceps sinensis šest let pro kompletní dokončení cyklu, navíc je jeho výskyt velmi řídký. Z důvodu tohoto nedostatku a dále z důvodu příliš vysoké ceny začali přední světové laboratoře vyvíjet různé variace této houby v umělých podmínkách.

Doporučené dávkování Cordyceps Sinensis 100 kapslí ATP Nutrition : Užívejte 2 kapsle Cordyceps Sinensis 2x denně s jídlem.

Nutriční hodnoty Cordyceps Sinensis 100 kapslí ATP Nutrition :

  • 2 kapsle (1 dávka)
  • Cordyceps Sinensis extrakt 1000 mg

Složení Cordyceps Sinensis 100 kapslí ATP Nutrition: Cordyceps Sinensin (Housenice čínská ) extrakt, transparentní želatinová tobolka, látky protispékavé: Fosforečnan vápenatý E341, Stearan hořečnatý E470b.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook