CELLUCOR BETA BCAA 348 g

CELLUCOR BETA BCAA 348 g

Výrobce: Cellucor

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Aminokyseliny s větvenými řetězci BCAA a esenciální aminokyseliny speciálně namíchané v produktu Cellucor Beta BCAA s aktivními složkami pro výkon a regeneraci. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 890 Kč
Cena: 680 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Tato směs Cellucor Beta BCAA skvěle chutná a plně pokrývá zvýšenou poptávku po živinách u profesionálních i rekreačních sportovců.  Perfektní aminokyselinová směs esenciálních aminokyselin, Beta-Alaninu, Citrulinu pro maximální výkon a zrychlení regenerace po sportovním zatížení.
Cellucor Beta BCAA je extra novinkou pro doplnění esenciálních aminokyselin.
Cellucor Beta BCAA - směs aminokyselin s větvenými řetězci a zvýšeným obsahem leucinu a hydrolyzovaných esenciálních aminokyselin. Výrobek je obohacen o Beta Alanin a Citrulin pro maximální efektivitu a synergii účinku. Aminokyseliny s větvenými řetězci a esenciální aminokyseliny jsou nezbytné pro regeneraci a anabolické procesy v organizmu, napomáhají  zlepšovat zadržování dusíku a syntézu bílkovin a tím podporují růst a obnovu svalstva. 

Je prokázáno, že BCAA bohaté na leucin podporují růst svalů účinněji než samotný protein.
Aminokyseliny jsou stavebními jednotkami svalů, správné načasování a využití těchto složek maximalizuje účinnost vašeho tréninku. BCAA a zejména pak leucin jsou prvními aminokyselinami, které napomáhají při obnově a budování svalů. Tělo rovněž potřebuje esenciální aminokyseliny, kterých využívá k syntéze svalové tkáně.
Výtečná chuť a perfektní rozpustnost. Nejlépe konzumovat v průběhu tréninku nebo ihned po tréninku.

Složení ve 2odměrkách Cellucor Beta BCAA tj. Jedna dávka 11,6g obsahuje:
•    BCAA 5g (poměr 2:1:1 Leucine, Isoleucine, Valine)
•    Citruline Malate 3g
•    Beta Alanine1,6g
 

Doporučené dávkování Cellucor Beta BCAA:

  • Rozmíchejte 1 odměrku ve 300ml studené vody nebo ve vašem oblíbeném nápoji.
  • Můžete užívat jak před tréninkem, tak během tréninku či po tréninku.
  • Pro ochranu svalové hmoty doporučujeme 1 dávku zhruba 30 minut před fyzickým výkonem.
  • Pro urychlení regenerace doporučujeme 1 dávku ihned po fyzickém výkonu.
 Nutriční hodnoty
 11,6g (1 odměrka)
 L-Leucin 2,5g
 Citrulline Malate
 3g
 Beta Alanine
 1,6g
 L-isoleucine 1,25g
 L-Valine 1,25g
 Sodík 0,35g
 Draslík 0,09g


Ostatní složky:

Příchuť vodní meloun: přírodní a umělé příchutě, kyselina citrónová, oxid křemičitý (látka protispékavá), kyselina jablečná, sukraloza, chlorid sodný, acesulfam draselný (náhradní sladidlo, látka zvýrazňující chuť), barviva FD&C červeň #40

Příchuť citron/limetka: kyselina citrónová, přírodní aromata, oxid křemičitý (látka protispékavá), chlorid sodný, dioxid křemičitý, sukralóza, cesulfam draselný (náhradní sladidlo, látka zvýrazňující chuť), FD&C žluť, FD&C Blue #1.

Příchuť tropický punč: přírodní a umělé příchutě, kyselina citrónová, oxid křemičitý (látka protispékavá),chlorid sodný, acesulfam draselný (náhradní sladidlo, látka zvýrazňující chuť), citrát sodný,barviva FD&C červeň #40

 

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly.
Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Datum výroby a minimální trvanlivost: viz. obal. Pocit mravenčení (parestezie) je přirozenou reakcí těla na mimořádně účinné látky (beta alanine).

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook