COMPRESS WHEY AMINO 10000 300tbl.

COMPRESS WHEY AMINO 10000 300tbl.COMPRESS WHEY AMINO 10000 300tbl.

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Produkt byl nahrazen novinkou: Nutrend Whey Amino 10000 extrémně silné aminokyseliny hydrolyzátu COMPRESS WHEY AMINO 10000 pro zásobení svalů. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 150 Kč
Cena: 1 035 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Produkt byl nahrazen novinkou: Whey Amino 10000

 

Aminokyseliny COMPRESS WHEY AMINO 10000 té nejvyšší kvality čistého hydrolyzátu a maximální vstřebatelností a nejvyšším možným obsahem volných aminokyselin pro okamžité zásobení svalů potřebnými živinami pro optimální růst a regeneraci. Základem COMPRESS WHEY AMINO 10000 je čistý hydrolyzát sy­rovátkového proteinu s vysokým stupněm enzymatické hydrolýzy. Díky tomuto výrobnímu postupu obsahují COMPRESS WHEY AMINO 10000 nejvyšší možný obsah volných peptidů, které zajišťují nejrychlejší možné vstřebání ze zažívacího traktu a přechod do krevního řečiště a ke svalo­vým buňkám. Každá tableta COMPRESS WHEY AMINO 10000 obsahuje 2500 mg hydrolyzátu.

COMPRESS WHEY AMINO 10000 je určen pro všechny sportovce, kte­ří chtějí účinně bránit katabolickým (svaly odbourávajícím) procesům ve svém těle a docílit pouze anabolického (svaly budujícího) stavu. Při použití doporučené denní dávky 3 x 4 tablety denně dodáte tělu plných 30000 mg nejkvalitnějších hydrolyzovaných aminokyselin!

COMPRESS WHEY AMINO 10000 nabízí výjimečnou kombinaci amino­kyselin v nejčistější možné formě.

Hydrolýzou syrovátkového proteinu vznikají malé a čisté peptidové frakce, které nemusí být dlouho a složitě tráveny proteázami (enzymy zaží­vacího traktu pro štěpení bílkovin). U surových bílkovin může trávení trvat až několik hodin (3 - 8 hodin), ale u produktu COMPRESS WHEY AMINO 10000 tomu tak není. Čistý syrovátkový hydrolyzát prostupuje stěnou za­žívacího (gastrointestinálního) traktu velice rychle s minimální ztrátou se dostává do krve.

Hladina aminokyselin (A. K.) v krevním řečišti v průběhu dne kolísá v zá­vislosti na denním režimu (pracovní tempo, tréninková jednotka, strava, stres atd.). Při nedostatku A. K. hrozí nástup katabolických procesů ve svalech. Abyste tomuto nežádoucímu efektu zabránili, doporučujeme vám konzumovat COMPRESS WHEY AMINO 10000 pravidelně, a to 3x denně 4 tablety. Jedna porce zajistí přísun maximálně potřebné a efektivně vyu­žitelné dávky A. K. (10000 mg).

Organismus intenzivně trénujícího sportovce potřebuje vysokou dávku proteinů, avšak zažívací (gastroinstestinální) trakt není schopný pojmout tak velké množství v surové podobě. COMPRESS WHEY AMINO 10000 vám nabízí velice jednoduchou a efektivní formu, tablety, které nezatěžují zažívací trakt, rychle se vstřebávají a dostávají se tam, kde jsou potřeba.

Pro ideální výživu vašich svalů během dne kombinujte COMPRESS WHEY AMINO 10000 s COMPRESS D. T.. Docílíte efektivního zásobení svalů potřebnými živinami, udržíte stálou a optimální hladinu A. K. v krevním ře­čišti, tzn. podpoříte extrémní nárůst svalové hmoty.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook