MEGA SHAKE 2275g Vyprodáno

MEGA SHAKE 2275g  VyprodánoMEGA SHAKE 2275g  Vyprodáno

Výrobce: Dymatize

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Chutné doplnění všech živin pro tělo v podobě MEGA milk SHAKE! Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 690 Kč
Cena: 926 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Mega Shake i jeho předchůdce Mega milk je výrobek nové generace, výjimečnost výrobku je v jeho složení, které napodobuje mateřské mléko. Optimální panentovaná skladba proteinů, peptidů a aminokyselin - MICELLTEIN - podporuje pozitivní dusíkovou bilanci - nejdůležitější faktor svalového růstu. Díky komplex lipidů je Mega Shake sestaven s ohledem na požadovanou maximalizaci svalové energie a minimalizaci ukládání podkožního tuku. Toto zajišťují MCT a polysaturované rostlinné oleje s dlouhým řetězcem, enzymaticky připravené. Lipotropní složka je obohacena o L-carnitin a CLA. bsahuje creatin a glutamin, látky urychlující metabolismus buňky. Je doplněn širokým spektrem vitamínů a minerálů - DYMAVITE (jsou nezbytné jako biokatalyzátory látkové výměny) a látkami potřebnými pro správný metabolismus buňky.

Doporučené dávkování Mega Shake: smíchejte 1 odměrku přípravku s cca 200-300 ml vody nebo nízkotučného mléka. Užívejte 2-3 x za den - v dopoledních hodinách před tréninkem, druhou dávku po tréninku a třetí před spaním.

Každá dávka Mega Shake (37,5g = 1 odměrka) obsahuje:

  • 174 kcal
  • 16g proteinů
  • 6g uhlohydrátů, z toho cukry 3g

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook