Combo Anabol 200tbl.

Combo Anabol 200tbl.

Výrobce: Carne Labs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Combo Anabol vědecky upravená substance, která funguje jako nesteroidní anabolikum. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 569 Kč
Cena: 510 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Combo Anabol je vědecky nakombinovaná substance s anabolizujím učinkem
Combo Anabol obshuje čtyři látky: Vanadyl sulfát, Boron, Chromium pikolinát a Gamma oryzanol. Vědecky nakombinované substance, které se někdy klasifikují jako nesteroidní anabolika. Tyto látky mají ve sportu svá opodstatnění; jsou to legální a legitimní prostředky i z hlediska racionální stravy jsou vhodné pro své specifické a rozmanité účinky.

Účinné složky  Combo Anabol:

Vanadyl sulfát: Vanad má podobné účinky jako inzulín, nejméně toxický a nejefektivnější je sulfát vanadu. Vanadyl sufát zvyšuje transport glukozy do svalové tkáně, větší množství uloženého glykogenu a zlepšení využití proteinů svalovou tkání. Bylo prokázáno ,že sulfát vanadylu pracuje nezávisle na inzulinu a má podobné účinky. Pokusy na lidech ukázaly, že dávkování nižší než 50 mg/den je bezpečné.

Boron: vědci v USA zjistili, že přídavek 3000 uq Boronu podávaný denně zvyšuje hladinu testosteronu a 17 beta estradiolu na dvojnásobek, ke zvýšení steroidních hormonů dochází do 8 dnů a trvá po dobu suplementace. Dále se zjistilo, že boron napomáhá při odvápnění kostí-osteoporéze.

Chromium pikolinate: Je známo, že jak spalování cukru, tak i cvičení zvyšuje potřebu chromu. Chromium pikolinat může redukovat tuk a být nápomocen tvořit svalovou hmotu. Pikolinát chromu napomáhá redukci váhy zrychlením metabolismu a blokuje falešný pocit hladu.

Gamma Oryzanol obsahuje nutriční složku kyselinu transferulovou a předpokládá se, že je zodpovědná za jeho anabolické, lipotropní a antioxidační účinky.


Dávkování Combo Anabol :
1 tableta ráno po jídle


Složení 1 tablety Combo Anabol :
- 3000 ug vanadyl sulphat
- 3000 ug boron
- 100 mg gamma oryzanol
- 100 ug chromium picolinat

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

dotaz od Vladimír ze dne 11-05-2015 10:08

dobrý den , chtěl jsem se zeptat na dávkování je možné věčí dávka na den než jedna kapsle ? Uvádí se spotřeba po otevření do 120 dnů ale balení obsahuje 200 tablet je možné dávkovat jednu tabletu ráno a jednu před spánkem ? Děkuji

ano, u Combo Anabol je vhodné dávkovat i takto. Navíc, pokud máte vyšší tělesnou hmotnost než cca 80kg, tak je to i pro účinek lepší.

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook