Combat Powder bag 10Lb = 4,54kg

Combat Powder bag 10Lb = 4,54kgCombat Powder bag 10Lb = 4,54kg

Výrobce: Muscle Pharm USA

Přečíst komentáře | Přidat komentář

COMBAT™ obsahuje v jedné dávce 25g proteinové směsi nejvyšší jakosti. Tato směs se skládá z pěti typů proteinů a vyznačuje se vynikající chutí a velmi snadnou rozpustností. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 2 999 Kč
Cena: 1 890 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Combat Powder MusclePharm obsahuje v jedné dávce 25g proteinové směsi nejvyšší jakosti. Tato směs se skládá z pěti typů proteinů a vyznačuje se vynikající chutí a velmi snadnou rozpustností. Jednotlivé složky jsou zastoupeny v precizně sestavené kombinaci, která poskytuje veškeré aminokyseliny, nezbytné pro optimální růst a regeneraci a navíc i velké množství BCAA a glutaminu. Různá doba trávení a absorpce pěti obsažených proteinových komponentů zaručuje nepřetržité osmihodinové zásobování organismu živinami.

Ostatní informace:

  • TIME RELEASED ADVANCED PROTEIN SUPER FOOD
  • COMBAT™ by MUSCLEPHARM
  • ultimate anabolic and anti-catabolic protein matrix
  • snadná rozpustnost, famózní chuť

Přísun dostatečného množství kvalitních bílkovin je prvořadým předpokladem pro růst a regeneraci svalů a zlepšování síly. COMBAT™ je určen k pokrytí zvýšené potřeby bílkovin u fyzicky aktivních jedinců, zejména sportovců.
COMBAT™ obsahuje v jedné dávce 25g proteinové směsi nejvyšší jakosti.
Tato směs se skládá z pěti typů proteinů a vyznačuje se vynikající chutí a velmi snadnou rozpustností. Jednotlivé složky jsou zastoupeny v precizně sestavené kombinaci, která poskytuje veškeré aminokyseliny, nezbytné pro optimální růst a regeneraci a navíc i velké množství BCAA a glutaminu. Různá doba trávení a absorpce pěti obsažených proteinových komponentů zaručuje nepřetržité osmihodinové zásobování organismu živinami.


COMBAT™ - absolutně dokonalá kombinace těch nejlepších dostupných zdrojů bílkovin, stabilní přísun živin pro budování svalové hmoty a zvýšení síly po dobu plných 8 hodin
Whey Protein Isolate (izolát syrovátkového proteinu)
nejvyšší obsažený podíl bílkovin ze všech zdrojů syrovátkového proteinu, WPI se rychle vstřebává do svalové tkáně, posiluje rovněž imunitní systém v průběhu intenzivní fyzické aktivity.
Partially Hydrolyzed Whey Protein (částečně hydrolyzovaný syrovátkový protein)
hydrolyzovaná syrovátka je bílkovina, která je rozštěpená na rychle vstřebatelné peptidy. Vzniká tak nejrychleji vstřebatelná forma syrovátkového proteinu zaručující okamžitý přísun aminokyselin k budování svalové hmoty.
Micellar Casein (kaseinové micely)
kaseinové micely mají nenahraditelné antikatabolické vlastnosti, díky velmi pomalé době trávení mohou dodávat aminokyseliny po dobu několika hodin a chránit tím svalovou tkáň před rozpadem.
Whey Protein Concentrate (koncentrát syrovátkového proteinu)
ze všech typů syrovátkových proteinů je nejblíže běžným čerstvým potravinám v přírodním stavu, obsahuje i stejné subfrakce, jako například alfa-laktalbuminy a laktoferiny, které mají specifické vlastnosti pro budování svalů a posílení imunitního systému.
Egg Albumin (vaječný bílek)
vysoká biologická dostupnost, vysoký obsah BCAA a argininu. Bílek významnou měrou přispívá k produkci hormonů a budování svalové hmoty.
Digestive Enzyme Blend (směs trávicích enzymů)
trávicí enzymy rozkládají potravu v trávicím traktu, tak aby se živiny mohly absorbovat do krevního oběhu. COMBAT™ dodá v 1 dávce směs 60mg trávicích enzymů k efektivní podpoře trávení a vstřebávání obsažených bílkovin. Tělo nedokáže absorbovat složky, které v traktu zůstanou nerozložené. Přidané enzymy tak zaručují maximální využití všech proteinových komponentů výrobku.
Added BCAAs and Glutamine (extra dávka BCAA a glutaminu navíc)
L-leucin, L-isoleucin, and L-valin jsou zásadní aminokyseliny pro udržování, obnovu a budování svalové tkáně. Stimulují syntézu bílkovin a tím pádem svalový růst.
Díky své schopnosti potlačovat kortisol dokážou BCAA rovněž zpomalovat katabolické reakce. L-glutamin je aminokyselina, která posiluje imunitní systém a napomáhá k regeneraci.

Složení v jedné dávce (1 odměrka = 35g) Combat Powder Protein: Multi-level amino acid growth matrix 35g ... Combat Powder proprietary time release system - mikrofiltrovaná syrovátková proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový hydrolyzát), micelární kasein, vaječný albumin (vaječný bílek), L-glutamin, L-leucin, L-valin, L-isoleucin; alanin, lysin, arginin, glycin, histidin, tyrosin, cystin, methionin, fenylalanin, prolin, serin, kyselina asparagová, threonin, tryptofan, směs trávicích enzymů - proteáza, laktáza. 
Ostatní složky: kakaový prášek (látka zvýrazňující chuť a vůni), inulin (modifikované škroby), přírodní a umělé příchutě, chlorid sodný, acesulfam draselný (náhradní sladidlo, látka zvýrazňující chuť), sukralóza (sladidlo), sojový lecitin (antioxidant, emulgátor), citrát draselný (regulátor kyselosti, stabilizátor, sekvestrant)

Nutriční hodnoty ve 100g Combat Powder Protein:
Energetická hodnota…..1537 kJ/ 366 Kcal - 1680 kJ/ 400 Kcal (v závislosti od příchuti (viz. Obal)
Protein………………..69-72g
Sacharidy……………..11,4-12g
Tuky………………….7,1-7,5g

Dávkování Combat Protein Muscle Pharm: 1 až 1a půl odměrky do cca 200-300ml vody (ředění dle chuti) užívat 1-3x denně v závislosti na potřebě doplnění bílkovin.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook