Colostrum 1000 AMIX 100cps

Colostrum 1000 AMIX 100cpsColostrum 1000 AMIX 100cps

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Colostrum 1000 poskytuje přirozenou podporu imunity a růstu. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 499 Kč
Cena: 424 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Colostrum 1000 AMIX je speciální produkt s obsahem kolostra (kravské mateřského mléka). Kolostrum (mlezivo) je takzvané prvotní mléko u savců, tvoří se v mléčné žláze těsně před porodem a je po porodu produkováno jen několik dní. Je velice bohatý ve svém nutričním složení, zejména díky vysokému obsahu kvalitních bílkovin, látek stimulujících imunitu, vitaminů, minerálů, stopových prvků AMIX™
AMIX™ Colostrum 1000 je vyrobeno ze zmraženého, sušeného kostního kolostra, které ve standartizované formě obsahuje 30-60% IgG.


Benefity AMIX Colostrum 1000:
• podporu imunitního systému
• podporuje nárůst svalů
• 30-60% IgG - Imunoglobuliny - proteiny na bázi protilátek, které jsou odpovědné za odolnost organismu. Neutralizují bakterie a toxiny v krvi a lymfatickém systému, vychytávají a vážou viry, které se nacházejí v oběhovém systému, transmitují látky z krve a aktivizují antialergenní reakce.

Složení ve 2 kapslích AMIX Colostrum 1000: hovězí kolostrum 1000 mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Průměrné výživové hodnoty ve 100g:
Energetická hodnota 374 kJ / 1587 kcal
Bílkoviny 68 g
Sacharidy 21 g
Tuky <2 g

Dávkování AMIX Colostrum 1000: Užívejte 2 kapsle dvakrát denně na lačno. Zapijte větším množství vody. Upozornění na alergeny: tento produkt obsahuje ingredience pocházející z mléka.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook