Body Octane 575g vyprodáno

Body Octane 575g vyprodánoBody Octane 575g vyprodáno

Výrobce: MAN SPORTS

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Perfektní tréninkové výsledky s perfektním NO přípravkem Body Octane. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 790 Kč
Cena: 884 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Dodejte palivo své hnací síle!! Dejte tělu Body Octane.

Charakteristika přípravku Body Octane:

- špičkový supplement, jeden pohled na etiketu prozradí vše – žádné podezřelé proprietary blend (účinné směsi) - obsahuje vědecky prokázané složky v těch nejoptimálnějších poměrech
- zvedá koncentrace karnosinu a aerobní produkci ATP a tak zvyšuje svalovou sílu a výdrž
- reguluje NO a zvyšuje arginin v plazmě lépe než samotné argininové doplňky
- urychluje zotavení po tréninku
- odstraňuje z těla endotoxiny, jako kyselinu mléčnou a amoniak, které brzdí rychlost regenerace a výkon
- zvyšuje průtok krve a kyslíku trénujícím svalem
- ideální i ke snižování tuku a nabírání svalové hmoty

Body Octane je vědecky sestaven k tomu, aby ničil a odstraňoval překážky, které vedou ke svalové únavě a které omezují výbušnou sílu svalu. Váš výkon tak dosáhne nečekaných výšin. Bodyoctane navíc rovněž razantním způsobem urychluje zotavení. „Natankujte“ Bodyoctane a využijte výhod možnosti tvrdších a delších tréninků a kratší doby nutné k regeneraci.

Účinné složky Body Octane:

citrulline malate (CM)
Kombinace aminokyseliny citrullinu a organické soli malátu se již víc jak 20 let se používá k léčbě chronických únav a demence. Citrullin rovněž odstraňuje z těla endotoxiny, jako kyselinu mléčnou a amoniak, které poškozují buňky a mají velmi negativní dopad na sportovní výkon. Citrullin je též lepší alternativa argininu, co se týče funkce při výrobě NO, vylučování růstového hormonu, insulinu a tvorbě kreatinu. Již 6g CM denně podstatně sníží únavu svalů, zvýší produkci ATP o 34% a způsobí 20% nárůst obnovení fosfokreatinu po cvičení. Jednoduše budete mít více energie na lepší a tvrdší trénink a rychleji se po tréninku zotavíte.

L-carnitine L-tartrate (LCLT)
Hlavní funkcí L-carnitinu v těle je přepravovat dlouhé řetězce mastných kyselin to mitochondrií (buněčných pecí), kde se tuky štěpí a mění na energii. Zvyšuje též příjem kyslíku, snižuje hromadění kyseliny mléčné, šetří glykogen a tím mírní únavu. LCLT má významné vlastnosti užitečné pro zotavení – snižuje míru poškození svalových vláken po tréninku, zaručuje optimální průtok krve a kyslíku. Jednoduše LCLT nejen podpoří výkonnost a zabraňuje únavě, ale hlavně urychluje regeneraci.

beta alanine a L-histidine
Karnosin (beta-alanyl-L-histidine) je přírodně se vyskytující dipeptid složený z aminokyselin Beta-Alanine a L-Histidine. Jedná se o vysoce účinnou živinu proti příznakům stárnutí. Funguje rovněž jako antioxidant, likviduje volné radikály, přenáší nervové impulzy, zabraňuje překyselení svalových vláken, substrát pro výrobu NO, chrání před poraněním svalů, urychluje regeneraci.

glucoronolactone (DGL)
přírodní metabolit glukózy, reguluje tvorbu glykogenu a udržuje jeho hladiny. Je hepatoprotektivní (pozitivně působí na zdraví jater, kde metabolismus glukózy enzymaticky začíná), působí jako stimulant, pomáhá udržovat paměť, koncentraci a dobrou náladu.

aspartic acid
známá též jako aspartát je neesenciální aminokyselina, funguje jako neurotransmitr (přenáší nervové signály) v mozku. Rovněž plní funkci jako metabolit při vylučovacím cyklu – odstraňuje škodlivý amoniak, a při glukoneogenezi (tvorba glukózy z nesacharidových zdrojů). Svou rolí v Krebsově cyklu zvyšuje odolnost proti únavě a zlepšuje výdrž.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook