CLA Trec 200cps EXP 5/2015

CLA  Trec 200cps EXP 5/2015CLA  Trec 200cps EXP 5/2015

Výrobce: Trec Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Omega mastná kyselina CLA TREC pro správnou hladinu cholesterolu, redukci tuku a celkovou vitalitu organismu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 699 Kč
Cena: 582 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


CLA TREC - konjugovaná kyselina linolová je zmodifikovaná tuková kyselina, která je obsažena v malém množství v naší stravě. Užití CLA jako doplněk diety může pomoci při redukci tukové tkáně, zlepšuje vitalitu a zvyšuje energetické rezervy organismu. CLA TREC navzdory termogenické činnosti (zvyšuje teplotu těla) umožňuje redukovat tuky a zvyšuje produkci energie, která pochází z tukových kyselin. Z nich uvolňována energie slouží ke zlepšení vytrvalosti, která je často snížena aplikováním nízkokalorické diety. Pravidelné doplňování CLA TREC má také vliv na hezký vzhled pokožky a učiní ji mnohem pružnější.

Dávování CLA TREC: 1 kapsli 3x denně po jídle.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook