CLA + Green Tea 90cps Mex Nutrition

CLA + Green Tea 90cps

Výrobce: Mex Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

CLA & Green Tea je doplněk stravy, konjugovaná kyselina linolová a zelený čaj, které mají ověřený účinek s pozitivním vlivem při redukci hmotnosti. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 359 Kč
Cena: 349 Kč

 Ks

CLA & Green Tea je doplněk stravy, který pomáhá při ztrátě aplikaci hmotnosti, která vám pomůže k štíhlé linii. Hlavní složky přípravku je CLA (konjugovaná kyselina linolová) a zelený čaj, které mají termogenní účinek (zvýšení tělesné teploty) a lipotropic (rozpouštění tukových molekul), což je výhodné pro správné % tuku v těle.

Systematická redukce může rovněž vést k inhibici tvorby a rozvoje tukových buněk, a to zejména v oblasti břicha, boků a stehen, což může přispět ke štíhlé postavě. Další doporučené stimul je nízkokalorická dieta a mírné cvičení, které výrazně zintenzivnit spalování uložených tuků.

CLA & Green Tea jsou:

CLA - konjugovaná kyselina linolová. Původně zařazen jako antnowotworowy, podporující imunitní systém v boji proti virům a snížení alergické reakce. Později bylo zjištěno, že CLA má schopnost zabránit lipogenezie (ukládání mastných kyselin ve formě tukové tkáně), podporuje anabolické procesy, které vedou k růstu svalové tkáně, zvyšuje lipolýzu (rozpad tuků) a zvyšuje termogenezi (množství energie vypouštěné ve formě tepla). To vše vede k odmašťování a zlepšit celkový tělesný tón.

Výtažek ze zeleného čaje - bojovník s volnými radikály, EGCG má katecholaminy, který inhibuje vypínací procesy a odstranit z těla adrenalin. V důsledku toho, jak pracuje synergicky s přírodním adrenalin, stejně jako sloučeniny, které napodobují své činnosti.

Doporučená denní dávka: Jedna porce (1 tobolka) po snídani, druhá (1 kapsle) po večeři, třetí (1 tobolka) po večeři.

Tréninkový den: Jedna porce (1 tobolka) po snídani, druhá (1 kapsle) po večeři, třetí (1 tobolka) po večeři.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook