Trec Nutrition CLA + GREEN TEA 90 cps

CLA + GREEN TEA 90 cps CLA + GREEN TEA 90 cps

Výrobce: Trec Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Přirozená a účinná podpora spalování tuků a správné hladiny cholesterolu CLA + Green Tea. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 490 Kč
Cena: 429 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


CLA (Konjugovaná kyselina linolová) a extrakt ze zeleného čaje jsou užívány již dlouho dobu jako prostředky, které pomáhají při chudnutí a zvyšují psychickou a fyzickou odolnost organismu. Sloučení těchto látek do jednoho přípravku CLA + GREEN TEA intenzifikuje mimo jiné termogenezi - proces, který vede k zesílení spalování tuků v průběhu fyzického úsilí, což bezprostředně ovlivňuje redukci uložených tuků. U přípravku CLA + Green Tea se také projevuje lipotropická činnost, která může přispívat k zastavení procesu vzniku nových a rozvoji existujících tukových buněk, což dopomáhá udržet si štíhlou postavu bez intenzivního cvičení. Přípravek CLA + Green Tea je doporučován jak osobám pravidelně cvičícím, tak i osobám, které vedou málo aktivní způsob života, jako prostředek pomáhající získat a uchovat si štíhlou postavu.

Dávkování CLA + Green Tea: 1kapsle 3krát denně ihned po jídle. Kapsle zapít 200-300ml tekutin. Přípravek je třeba aplikovat pravidelně po dobu 6-8 týdnů.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook