XXtreme Nutrition CLA Ethyl Ester 180 tablet

CLA Ethyl Ester 180cps CLA Ethyl Ester 180cps

Výrobce: XXLabs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Spalovač tuků a účinný pomocník v boji se špatným cholesterolem CLA Ethyl Ester. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 890 Kč
Cena: 879 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Vědecké studie a testy prokázali, že konjugovaná kyselina linolová tedy CLA bezpečně prospívá štíhlé linii, pomáhá odbourat tělesné tukové zásoby a zároveň částečně podporuje tvorbu svalové hmoty. Bylo dále zjištěno, že suplementace izomery CLA ve vyváženém množství přináší požadované výsledky bez vedlejších účinků. CLA Ethyl Ester přináší vyvážený poměr 50/50 CLA izomerů c-9, t-11 a t-10, c-12. Tvorba svaloviny a rychlejší úbytek tukové tkáně jde samozřejmě ruka v ruce s přiměřenou tělesnu aktivitou. Přípravek CLA Ethyl Ester je tvořen konjugovanou kyselinou linolovou s přidaným esterem a Vitaminem E pro vyšší efektivitu.

CLA Ethyl Ester  je produkt pro doplnění stravy k budování lepšího těla, podpoře imunitního a cévního systému. CLA je běžně se vyskytující mastná kyselina, tvořená fermentačním kvašením v žaludku mnoha býložravců. Tím se CLA dostávají do naší stravy, nečastěji v podobě hovězího masa a mléčných výrobků.

Protože lidé nemohou produkovat CLA sami o sobě, musejí být přijímána stravou. Bohužel, naše dnešní strava obsahuje mnohem méně CLA než je žádoucí. Pokud tedy nemáte přístup k neomezenému množství hovězího masa a mléka z přírodně (trávou) krmeného skotu (BIO) je pak vhodné dostatečný příjem CLA zajistit pomocí CLA Ethyl Ester ve formě tobolek.

Složení CLA Ethyl Ester :
CLA EE (80% konjugovaná kyselina linolová ethyl ester), želatinová tobolka (želatina, glycerin, voda), vitamin E (D-alpha-tokoferol).

Doporučené dávkování CLA Ethyl Ester : Užijte 1-2 tobolky 3x denně před jídlem.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Cla vyber od Vladimir ze dne 17-05-2016 08:59

Dobry den, jake Cla si mam zakoupit? Je mnoho vyrobcu a nevim zda se lisi slozeni pomeru k cene. Tyto cla se mi zdaji nejbyhodnejsi. Clovek hubne jen kdyz sportuje? A za jak dlouho zacnou cla zabirat? Dekuji

Aktuálně nejlepší nabídka poměr cena a složení na 1 kapsli je http://www.sportnutrition.cz/cla-1250-120-softgel-4dn-p4169. Dávkujte 2-3 kapsle denně nejlépe s jídlem. Pocitový účinek je závislý od více faktorů (vstřebávání - stav sliznice traktu, Váš metabolismus, dietní režim, aktivita atd.) , takže nelze nikdy říci přesněji.

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook